Jeden gol w meczu ROW-u z Odrą Opole

2016-07-06, Autor:

Na boisku w Kamieniu piłkarze ROW-u rozegrali kolejny sparing. Ich rywalem była Odra Opole.

W spotkaniu ROW-u Rybnik z Odrą Opole padła tylko jedna bramka. Strzelił ją w drugiej połowie Dawid Wolny. Dzięki temu trafieniu Odra wygrała z ROW-em 1:0

Kolejny sparing podopieczni trenera Dietmara Brehmera rozegrają w sobotę 9 lipca o godzinie 11:00 na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej. Ich rywalem będzie Rekord Bielsko-Biała.

ROW 1964 Rybnik - Odra Opole 0:1 (0:0)

0:1 - Dawid Wolny (60)

ROW 1964 Rybnik: (I połowa) Daniel Kajzer - Jan Janik, Witold Cichy, Tomasz Balul, Piotr Groborz - Robert Tkocz, Szymon Jary, Bartosz Slisz, Sebastian Siwek, zawodnik testowany - Marek Gładkowski. (II połowa) Adam Makuchowski - Paweł Jaroszewski, Piotr Dudzik, Kamil Spratek, Mariusz Muszalik, Radosław Dzierbicki, Dawid Drozdowski, Damian Koleczko, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Odra Opole: (I połowa) Damian Ziarko (31 Grzegorz Kleemann) - Bartłomiej Kolanko, Szymon Przystalski, Mateusz Peroński, Mateusz Gancarczyk, Damian Ałdaś, Waldemar Gancarczyk, Adrian Krysian, Łukasz Staroń, Michał Sypek, Mateusz Marzec. (II połowa) Grzegorz Kleemann (61 Tobiasz Weinzettel) - Rafał Brusiło, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk, Tomasz Wepa, Marcin Niemczyk, Dawid Wolny, Przemysław Brychlik, Bartosz Sobczyński, Robert Trznadel.

Składy: 90minut.pl