I liga coraz bliżej! TS Volley wygrał trzeci mecz z TKS-em

2018-04-26, Autor:

Siatkarze TS Volley Rybnik nie do zatrzymania! Zanotowali kolejne zwycięstwo i awansowali do turniejów barażowych o I ligę!

Po dwóch zwycięstwach z TKS-em Tychy w półfinałach fazy play-off II ligi na własnym parkiecie rybniccy siatkarze przystąpili do trzeciego pojedynku, tym razem na wyjeździe.

W pierwszym secie TS Volley Rybnik wygrał 25:17. W drugim ponownie był lepszy, zwyciężając 25:21. Trzeci set należał do gospodarzy – 25:21. W ostatniej, najbardziej zaciętej partii, rybniczanie wygrali 27:25.

TS Volley może teraz szykować się do turniejów barażowych o awans do I ligi. Pierwszy z nich odbędzie się w dniach 11-13 maja.