zamknij

Edukacja

Halo! Rybnik zaprasza na kursy kompetencji cyfrowych

2019-02-19, Autor: KT, źródło: halo!Rybnik

Miasto Rybnik oraz Fundacja Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej zapraszają na dwudniowe szkolenie "Tworzę własną stronę internetową/blog".

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zacząć prowadzić stronę internetową lub bloga, influencerów, blogerów, twórców kultury, artystów, dziennikarzy, pisarzy oraz wszystkich innych osób, które interesują się prowadzeniem strony internetowej i chciałyby się tego nauczyć.

Na to szkolenie zapraszamy szczególnie osoby, które chciałyby mieć swoje miejsce w sieci, bloga lub też vloga, podcast itp. Uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć "swoje miejsce" w sieci, jak nim zarządzać, jak dodawać treści, rozpowszechniać je, monitorować wyniki, a także podpowiemy, jakich formalności nie można pominąć. Dowiecie się też, jak korzystać z podstawowych usług e-administracji z wykorzystaniem konta w ePUAP oraz profilu zaufanego.

Harmonogram szkolenia:

23 lutego 2019 r. (sobota) I dzień szkolenia

10:30 - rozpoczęcie szkolenia
13:00 - 13:30 - przerwa na kawę i lunch
16:30 - zakończenie I dnia szkolenia

24 lutego 2019 r. (niedziela) II dzień szkolenia

10:30 - rozpoczęcie szkolenia
13:00 - 13:30 - przerwa na kawę i lunch
16:30 - zakończenie II dnia szkolenia

Osoby, które wezmą udział w szkoleniu, otrzymają darmowe gadżety, a podczas każdego dnia kursu zapewnimy im przerwę kawową oraz lunch.

Zapraszamy do zapisów na stronie: stronie
Szczegółowe informacje pod numerem: 507 039 710 lub adresem mailowym kontakt@force.org.pl

Ważna informacja: uczestnicy kursu muszą być mieszkańcami Rybnika oraz posiadać skończone 25 lat.

Reklama

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy wybierasz się na wybory 13 października?
Oddanych głosów: 4399