Gole Musiolika i Muszalika dały zwycięstwo z BKS-em

2017-02-19, Autor:

W kolejnym sparingu, tym razem z BKS-em Stalą Bielsko-Biała, rybniccy piłkarze wygrali na sztucznej murawie przy ul. Gliwickiej 2:1. Bramki dla ROW-u 1964 zdobyli Sebastian Musiolik i Mariusz Muszalik.

Piłkarze ROW-u rozegrali kolejny sparing, w którym zmierzyli się z III-ligowym BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Pierwsza połowa meczu rozegranego na sztucznej murawie przy ul. Gliwickiej przez długi okres czasu była wyrównana. Bielszczanie nie potrafili się przedostać pod pole karne ROW-u, ale też akcje rybniczan nie zwiastowały strzelenia bramki. W końcowych minutach pierwszej części spotkania to przyjezdni doszli do głosu. Kilka prostopadłych podań mogło zagrozić bramce strzeżonej przez Daniela Kajzera. BKS postawił na swoim, ale dość przypadkowo. Napastnik gości, Marcin Wróbel, przyblokował wybicie bramkarza ROW-u, przez co piłka niefortunnie znalazła się w siatce. Po pierwszej połowie rybniczanie przegrywali 0:1.

Po zmianie stron ROW doprowadził do wyrównania. Po dynamicznej akcji ze skrzydła Dominika Budzika do bramki BKS-u trafił Sebastian Musiolik. Zwycięskiego gola dla ROW-u zdobył z rzutu karnego Mariusz Muszalik. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Przed piłkarzami z Rybnika już ostatni sprawdzian, 25 lutego z Unią Turza Śląska.

ROW 1964 Rybnik – BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

ROW 1964: Kajzer – Cichy, Jarabica, Bober, Gojny, Jaroszewski, Zganiacz, Jary, Budzik, Musiolik, Spratek. Grali także: Rosa, Janik, Balul, Koleczko, Muszalik, Siwek, Drozdowski i Gładkowski

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1