Gol Dominiki Rosak na wagę 3 punktów. TS ROW Rybnik wygrał z Resovią

2018-10-21, Autor:

W 8. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały przed własną publicznością z Resovią 1:0.

W meczu z Resovią gola na wagę 3 punktów zdobyła Dominika Rosak, która po meczu powiedziała:

Nie był to łatwy mecz, ale byłyśmy przygotowane na to. Ciężki i bardzo ambitny przeciwnik, do tego ciężkie warunki, ale grałyśmy u siebie, co myślę, że zawsze jest jakimś atutem. Miałyśmy kilka dogodnych sytuacji w pierwszej połowie, których niestety nie potrafiłyśmy wykorzystać, ale drużyna przyjezdna również miała okazje wyjść na prowadzenie już w pierwszych minutach meczu. Biorąc pod uwagę nasze drugie połowy w ostatnich meczach jeszcze bardziej cieszy fakt, że potrafiłyśmy wyjść po przerwie, grać swoje i strzelić gola na wagę zwycięstwa. Są to punkty, które cieszą podwójnie, bo sztuką nie jest wygrać z drużyną słabszą, tylko z drużyną, która umiejętnościami jest na równym poziomie albo i lepszym, choć myślę, że w tym meczu to myśmy pokazały wyższość i wygrana jak najbardziej nam się należała.

W następnej kolejce rywalem rybniczanek będzie Sportowa Czwórka Radom.

TS ROW Rybnik - Resovia 1:0 (0:0)

1:0 - Dominika Rosak (58)

TS ROW Rybnik: Dąbek, Sobota, Siwek, Botor, Lizoń, Guzik, Słaboń, Garcarczyk, Kamińska, Rosak, Adamek

W drugiej połowie zagrały: Parzych, Kubik, Sroka