zamknij

Biznes

Giełda DOM już w piątek. Na odwiedzających czekają nowe technologie

2013-04-17, Autor: 
Nowoczesne systemy hydroizolacji oraz inteligentne systemy zarządzania instalacjami domowymi - to tylko niektóre nowinki techniczne jakie zaprezentują wystawcy na XVIII Giełda Budownictwa i Wyposażenia DOM.

Reklama

Przypomnijmy, giełda rusza już w piątek 19 kwietnia na terenie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku przy ul. Św. Józefa 30. Impreza potrwa do niedzieli.Tradycyjnie, na giełdzie wystawiać się będą firmy oferujące materiały budowlane, pokrycia dachowe, technikę grzewczą i sanitarną, wyposażenie wnętrz i ogrodów, a także instytucje finansowe. - Z pewnością dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyć się będą nowoczesne techniki hydroizolacji a także systemy do inteligentnego zarządzania instalacjami domowymi - mówi Grażyna Rycman - dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

> Zdjęcia z ubiegłorocznej Giełdy

Na tym jednak nie koniec nowinek. Fundacja Rodziny Podleśny organizuje targi na których będzie można wymienić się usługami, materiałami budowlanymi, ubraniami i zabawkami.

Oto pełny program Giełdy:

19 kwietnia - piątek
10:00 - 18:00
Prezentacja wystawców
10:00
Uroczyste otwarcie Giełdy Budownictwa i Wyposażenia DOM
10:15
Zwiedzanie stoisk
11:00
Poczęstunek kawowy

Rozwiązanie konkursu dla wystawców XVIII Giełdy Budownictwa i  Wyposażenia DOM na Produkt, Usługę i Technologię Giełdy oraz uroczyste wręczenie MEDALI dla wystawców
20 kwietnia - sobota
10:00 - 18:00 Prezentacja wystawców
15:00
MULTICOMFORT – „Budownictwo pasywne dla każdego” – prezentacja na stoisku Firmy
21 kwietnia - niedziela
10:00 - 18:00
Prezentacja wystawców
12:00
MULTICOMFORT – „Budownictwo pasywne dla każdego” – prezentacja na stoisku Firmy
14:00
Pokaz Zespołu Zumba Chicas ze Szkoły Tańca Tańczymy
15:00
Ogłoszenie wyników konkursu publiczności. Losowanie nagród

Wystawca Giełdy DOM - firma SAMBOR oraz Fundacja Rodziny Podleśny zaprasza na atrakcje na swoim stoisku:
19-21 kwietnia „Wystawa” obrazów, szkiców, rzeźby, rękodzieła itd. otwarta dla każdego twórcy - zgłoś co masz do pokazania i pokaż.
19-20 kwietnia „Targi w Targach czyli coś za coś” możliwość zamiany wytworzonego przez  siebie produktu z produktem cudzym na zasadzie „Ja Tobie namaluje portret, bo umiem, Ty mi odmalujesz pokój, bo potrafisz”.
19-20 kwietnia „Budowlany targ” możliwość zbycia niepotrzebnych po budowie lub remoncie produktów i materiałów budowlanych.
21 kwietnia „Wietrzymy szafy” dzieci i rodziców - przynieś zbyteczne zabawki i ubranka dla innych.
20-21 kwietnia Punkt bezpłatnej porady prawnej, finansowej, architektonicznej.


  

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Teddy 2013-04-17
  02:13:35

  0 0

  Polecam nowe technologie zwłaszcza z firmy GROS. Tak partacko wykonanych bram w życiu nie widziałem. Użeram się z segmentówką dwa lata i rady sobie nie można dać z tym g... . oszczędności w technologii jak w chińskich bramach kupowanych w hipermarketach (braki w uszczelkach, zamiast gumowych piór uszczelki piankowe jak w PRL-u), a "firma" twierdzi, że to są najwyższe standardy, hehe. W sumie nasz "giełda" to bazarek dla mieszczuchów z zaściankowego miasteczka a nie giełda z prawdziwego zdarzenia.

 • ~tomasz.bosk 2013-04-17
  08:54:24

  0 0

  proszę o doradzenie jaką firmę polecacie do budowy domu ale taką co ma usługi do projektu do wykonania
  kumplowi budował grinsbud jest bardzo zadowolony ale wiem że są jeszcze jakieś inne proszę o poradę dom 145 m2

 • ~rob78 2013-04-17
  15:40:04

  0 0

  Najlepiej systemem gospodarczym, wiem, że jest z tym troche zachodu, ale wtedy panujesz nad wszystkim, sam to przerabiałem, da się to przeżyć i o wiele więcej satysfakcji. Firmy budowlane nie przejmują się jakością materiałów ani cenami, bo klient i tak zapłaci.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś za powstaniem legalnego toru do driftu w Rybniku?
Oddanych głosów: 5256