Futsal, TS ROW Rybnik: zacięte starcie z Wierzbowianką Wierzbno

2022-02-08, Autor:

W 12. kolejce I ligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik przegrał po bardzo zaciętym meczu z liderem grupy południowej, Wierzbowianką Wierzbno.

W hali rybnickiego „Ekonomika” TS ROW szybko zaskoczył lidera z Wierzbna i po kilku minutach prowadził 2:0. Obie bramki zdobyła Maja Stopka. Przyjezdne odpowiedziały pod koniec pierwszej połowy. Po golach Nicole Jendrzejczyk i Katarzyny Jaszek drużyny schodziły na przerwę przy stanie 2:2.

Na początku drugiej połowy ponownie dała o sobie znać Katarzyna Jaszek, dzięki której jej drużyna wyszła na prowadzenie. TS ROW nie poddawał się i za sprawą Weroniki Parzych na tablicy wyników ponownie był remis. Ostatnie słowo należało jednak do Wierzbowianki. Bramka Zuzanny Biernackiej dała zwycięstwo przyjezdnym 4:3.

Po tej wygranej piłkarki z Wierzbna nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli, mając na swoim koncie dziesięć zwycięstw i jedną porażkę. W ich statystykach na szczególną uwagę zasługuje bilans bramkowy – 92:27.

TS ROW plasuje się na czwartej pozycji z 19 punktami zdobytymi w 10 spotkaniach.

TS ROW Rybnik - Wierzbowianka Wierzbno 3:4 (2:2)

Bramki dla TS ROW Rybnik:
Maja Stopka 1'
Maja Stopka 7'
Weronika Parzych 27'

Bramki dla Wierzbowianki Wierzbno:
18' Nicole Jendrzejczyk
19' Katarzyna Jaszek
23' Katarzyna Jaszek
27' Zuzanna Biernacka