Energetyk ROW znowu zremisował

2013-04-24, Autor:
W 25. kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na własnym boisku z KS Polkowice 1:1.

Po sobotniej wpadce i remisie z Elaną w Toruniu piłkarze ROW-u bardzo chcieli wygrać swój kolejny mecz. Do Rybnika przyjechał KS Polkowice. Po niemrawym początku rybniczanom udało się zdobyć pierwszego gola. W 33. minucie dobre podanie Daniela Kutarby strzałem głową wykończył Roland Buchała. Tuż przed przerwą powinno być 2:0 dla ROW-u. Precyzyjnym podaniem w polu karnym popisał się Marek Krotofil. Piłka trafiła pod nogi Kamila Kosteckiego, a ten z 10 metrów skiksował.Kilka minut po zmianie stron padło wyrównanie. Gola na 1:1 zdobył wprowadzony po przerwie Karol Fryzowicz. ROW rzucił się do ataków i próbował ponownie wyjść na prowadzenie. Trener Ryszard Wieczorek wprowadził ofensywnie grających Mateusza SzatkowskiegoMarka Gładkowskiego. Najlepszą okazję, w 74. minucie, zmarnował Buchała. Piłka po jego strzale trafiła w słupek. Swoje akcje mieli również Błażej Radler, Kostecki, Marcin GrolikPaweł Staniczek. Nikomu jednak nie udało się pokonać bramkarza Daniela Primela. Goście również nie wykorzystali żadnego ze swoich kontrataków i mecz zakończył się podziałem punktów.

Kolejny mecz piłkarze ROW-u rozegrają na wyjeździe z Jarotą Jarocin (niedziela, 28 kwietnia).

Energetyk ROW Rybnik - KS Polkowice 1:1 (1:0)

1:0 - Buchała (33), 1:1 - Fryzowicz (53)

Energetyk ROW: Kajzer - Kutarba (69' Szatkowski), Radler, Grolik, Szary, Krotofil, Muszalik (69' Gładkowski), Kostecki, Wieczorek, Kurzawa (82' Staniczek), Buchała (80' Kasprzyk).

Widzów: ok. 1200