Energetyk ROW zagrał z drużyną z Algierii

2012-07-16, Autor:
W sparingu rozegranym w Wiśle piłkarze ROW-u zmierzyli się z algierskim klubem Mouloudia Club d'Alger.

Piłkarze algierskiego Mouloudia Club d'Alger sprawdzili umiejętności Energetyka ROW na boisku w Wiśle. W starciu drużyn z Algieru i Rybnika padł remis 2:2. Gole dla rybniczan zdobyli Marek Krotofil i Jakub Steuer.

Warto dodać, że już w środę 18 lipca o godzinie 17:00 piłkarze ROW-u rozegrają spotkanie w ramach rundy przedwstępnej Pucharu Polski (czytaj więcej). Ich rywalem będzie Ruch Zdzieszowice. Mecz odbędzie się na boisku rywala.

Energetyk ROW Rybnik - Mouloudia Club d'Alger 2:2 (0:0)

I połowa: Kajzer - Kachel, Szary, Andre, Semeniuk - Jary, Krotofil - Wieczorek, Kostecki, Kasprzak - Buchała.
II połowa: Kuczera - Daniel Kutarba (Górnik Wesoła), Steuer, Grolik, Janik - Krotofil (55' Staniczek), Gródek - Szatkowski, Kostecki (60' Kurzawa), Kasprzyk (65' Bałuszyński) - Gładkowski.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0