Energetyk ROW w końcu wygrał

2010-04-28, Autor:
W XXII kolejce III ligi Energetyk ROW wygrał na wyjeździe z TOR-em Dobrzeń Wielki 3:1. Kolejny mecz rybniczanie rozegrają 1 maja.

W Dobrzeniu Wielkim pierwsi gola strzelili gospodarze. Wyrównał jeszcze przed przerwą Marcin Kocur. Na prowadzenie rybniczan wyprowadził w 70. minucie Mateusz Szatkowski. Kilka minut później wynik ustalił Kocur. Tym samym po serii trzech porażek Energetyk ROW w końcu wygrał i wrócił na trzecie miejsce w tabeli III ligi.

Kolejny mecz zawodnicy Dariusza Widawskiego rozegrają w sobotę 1 maja. Do Rybnika przyjedzie Orzeł Babienica/Psary. Początek meczu o godzinie 17:00.

TOR Dobrzeń Wielki - Energetyk ROW Rybnik 1:3 (1:1)

1:0 - Radosław Bella (18), 1:1 - Marcin Kocur (36), 1:2 - Mateusz Szatkowski (70), 1:3 - Marcin Kocur (75)