Energetyk ROW testuje obrońcę z Mołdawii. Remis ze Zniczem

2014-02-12, Autor:
Piłkarze ROW-u rozegrali kolejny sparing. Tym razem zremisowali ze Zniczem Pruszków 1:1.

Rybniccy piłkarze przebywają obecnie na obozie w Kamieniu. Dziś rozegrali kolejny mecz kontrolny. Ich rywalem był Znicz Pruszków. Pierwsi gola zdobyli goście. Już w 11. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Zapaśnik. Energetyk ROW zdołał wyrównać w końcówce spotkania. Gola zdobył Idrissa Cissé. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W drużynie z Rybnika testowany był środkowy obrońca Maxim Potirniche. Pochodzący z Mołdawii piłkarz jest czterokrotnym reprezentantem swojego kraju. Ostatnio grał w białoruskiej Biełszynie Bobrujsk.

Energetyk ROW Rybnik - Znicz Pruszków 1:1 (0:1)

0:1 - Michał Zapaśnik (11), 1:1 - Idrissa Cissé (80)

Energetyk ROW Rybnik:

I połowa: Antonín Buček - Sławomir Szary, Marcin Grolik (32 Maxim Potirniche), Szymon Jary, Marek Krotofil - Tomáš Vrťo, Mariusz Muszalik, Hubert Otręba, Kamil Kostecki, Łukasz Bałuszyński - Daniel Feruga.

II połowa: Marcin Skrzeszewski - Daniel Kutarba, Maxim Potirniche (75 Szymon Popiela), Paweł Staniczek, Mateusz Bugdoł - Szymon Sobczak, zawodnik testowany, Michał Płonka, Paweł Mandrysz (78 Sebastian Musiolik), zawodnik testowany - Idrissa Cissé.

Żółte kartki dla ROW-u: Grolik, Bałuszyński.
Czerwona kartka: Grolik (32 minuta, za drugą żółtą).