Energetyk ROW: skuteczny początek w meczu z Podbeskidziem

2013-07-17, Autor:
W kolejnym meczu sparingowym piłkarze ROW-u przegrali z ekstraligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:3.

Energetyk ROW rozpoczął mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała od mocnego uderzenia. Po 18 minutach prowadził już 2:0. Gole dla rybniczan strzelili Idrissa CisséRafał Kurzawa. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Rudolf Urban. Po zmianie stron wyrównał Krzysztof Chrapek. Zwycięskiego gola dla Podbeskidzia strzelił Jaime Ruiz.

Kolejny sparing Energetyk ROW rozegra w sobotę 20 lipca z Pniówkiem Pawłowice. Początek sezonu I-ligowego zaplanowano na 27 lipca.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – KS Energetyk ROW Rybnik 3:2 (1:2)

0:1 - Kurzawa (12), 0:2 - Cisse (18), 1:2 - Urban (44 - karny), 2:2 - Chrapek (57), 2:3 - Ruiz (60)

Energetyk ROW Rybnik: Skrzeszewski (46’ Kajzer), Krotofil (76’ Gładkowski), Jary, Szary, Staniczek, Adamczyk (68’ Szatkowski), Kurzawa, Muszalik, Feruga (85’ Bałuszyński), Wieczorek (68’ Kasprzyk), Cisse (76’ Buchała)

Trener: Ryszard Wieczorek

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Adamek, Sokołowski (46′ Zakrzewski), Szymanek, Deja, Adu Kwame, Urban, Kupczak, Żegleń, Kurowski (46′ Chrapek), Bartlewski, Ruiz

Trener: Czesław Michniewicz

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0