Energetyk ROW: remis z Janiną

2014-01-25, Autor:
W pierwszym meczu sparingowym w tym roku piłkarze ROW-u zremisowali z Janiną Libiąż 2:2.

Mecz został rozegrany na sztucznym boisku RKP za kąpieliskiem „Ruda”. Od pierwszej minuty w składzie ROW-u pojawili się Antonín Buček (bramkarz, wychowanek Banika Ostrawa), Sławomir Szary, Szymon Jary, Marcin Grolik, Marek Krotofil, Mariusz Muszalik, Tomasz Gródek (ostatnio rezerwy Legii Warszawa, wcześniej Energetyk ROW), Kamil Kostecki, Roland Buchała, Daniel Feruga i Łukasz Bałuszyński.

W sobotnim meczu, który składał się z trzech części po 30 minut, zagrali jeszcze m.in. Marcin Skrzeszewski, Daniel Kutarba, Mateusz Szatkowski, Michał Płonka (Górnik Zabrze), Konrad Gilewicz (syn byłego reprezentanta Polski, Radosława Gilewicza), Mateusz Bugdoł, Szymon Sobczak, Sebastian Musiolik, Adrian Sikora (były napastnik Górnika Zabrze i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski) i Paweł Mandrysz (syn byłego piłkarza ROW-u, Piotra Mandrysza).

Spotkanie z Janiną Libiąż zakończyło się remisem 2:2. Oba gole dla gości zdobył Piotr Witoń. Dla ROW-u trafili Paweł Mandrysz i jeden z piłkarzy testowanych.

Kolejny sparing Energetyk ROW rozegra na boisku RKP w środę 29 stycznia o godz. 11:00. Do Rybnika przyjedzie wtedy Rozwój Katowice.