Energetyk ROW: pierwszy wygrany sparing

2013-02-03, Autor:
Piłkarze Energetyka ROW Rybnik wygrali pierwszy sparing przez rundą wiosenną II ligi.

Na sztucznym boisku przy ul. Gliwickiej Energetyk ROW Rybnik pokonał III-ligowy BKS Bielsko-Biała 3:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Wynik już w 7. minucie otworzył Roland Buchała. Na 2:0 podwyższył Łukasz Bałuszyński. Trzeciego gola dla rybniczan zdobył Tomasz Kasprzyk. Jedynego gola dla BKS-u strzelił były napastnik ROW-u, Marcin Kocur.

Następny sparing rybniccy piłkarze rozegrają w środę 6 lutego o godzinie 17:00. Na sztucznym boisku za kąpieliskiem „Ruda” zmierzą się oni z Puszczą Niepołomice.

Energetyk ROW Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (3:1)

1:0 - Buchała (7), 2:0 - Bałuszyński (25), 3:0 - Kasprzyk (37), 3:1 - Kocur (39)

Skład ROW-u: I połowa: Kuczera - Kachel, Steuer, Radler, Janik - Wolniewicz, Krotofil - Musiolik, Buchała, Kasprzyk - Bałuszyński. II połowa: Kajzer - Kutarba, Grolik, Szary, Krotofil (65' Radler) - Muszalik, Kostecki - Wieczorek, Stroka, Kurzawa - Gładkowski.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1