Energetyk ROW: ostatni sparing trzeba wygrać (zdjęcia)

2012-03-10, Autor:
W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik pokonał Przyszłość Rogów 3:0.

Energetyk ROW Rybnik rozegrał ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy rewanżowej II ligi. Jego rywalem była III-ligowa Przyszłość Rogów. Piłkarze trenera Ryszarda Wieczorka, po kilku słabszych meczach, w końcu wygrali. Bramki Jarosława Wieczorka, Marka Krotofila i Szymona Jarego dały im zwycięstwo 3:0. – Ostatni sparing przed ligą trzeba wygrać i nam się to udało. Cieszę się, że wszyscy są zdrowi i wykazują chęć rywalizacji o miejsce w składzie – powiedział po meczu trener Wieczorek. – W tym okresie przygotowawczym były i lepsze, i gorsze chwile, ale teraz wszystko mamy poukładane – dodał.

Pierwszy mecz ligowy w tym roku Energetyk ROW rozegra w niedzielę 18 marca o godzinie 11:00. Do Rybnika przyjedzie Bałtyk Gdynia.

Energetyk ROW Rybnik - Przyszłość Rogów 3:0 (1:0)

1:0 - Jarosław Wieczorek (24 - karny), 2:0 - Marek Krotofil (63), 3:0 - Szymon Jary (89)

Energetyk ROW:

I połowa: Łobaczewski - Kasprzak, Szary, Grolik, Andraszak - Krotofil, Bonk - Wieczorek, Gródek, Szatkowski - Gładkowski.

II połowa: Gocyk - Kasprzak (65' Kachel), Szary (75' Wrześniak), Krotofil, Andraszak (75' Janik) - Jary, Bonk (65' Wójcik) - Wieczorek (75' Dzięgielowski), Kostecki, Szatkowski (65' Gajewski) - Pontus.