Energetyk ROW: czwarty mecz, trzeci remis (wideo - zobacz skrót meczu z Siarką)

2014-08-23, Autor:
Piłkarze ROW-u, podobnie jak w ubiegłym sezonie, stają się specjalistami od remisów.

Tym razem rybniczanie zremisowali na wyjeździe z Siarką 1:1. W Tarnobrzegu w pierwszej połowie gole nie padły. Wynik w 68. minucie otworzył Michał Płonka. Gospodarze wyrównali 5 minut później. Rzut karny wykorzystał Dariusz Frankiewicz.Warto przypomnieć, że niedawno piłkarze ROW-u wygrali z Siarką 2:1 w I rundzie Pucharu Polski. Tym razem jednak wynik był remisowy.

Następny mecz Energetyk ROW rozegra już w najbliższą środę 27 sierpnia. Do Rybnika przyjedzie Znicz Pruszków. Spotkanie rozpocznie się na stadionie przy ul. Gliwickiej o godzinie 19:00.

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:0)

0:1 - Michał Płonka (68), 1:1 - Dariusz Frankiewicz (73 - karny)

Siarka: Pogorzelec – Stępień, Baran, Nadolski, Bochenek – Frankiewicz (83' Figiel), Stefanik, Tunkiewicz, Chwastek (60' Persona), Więcek – Truszkowski (70' Paluch)

Energetyk ROW: Kajzer – Borovicanin, Jary, Bodzioch, Gojny - Płonka, Fonfara, Krotofil (76' Wolniewicz), Muszalik, Sobczak (81' Jarka), Musiolik (62' Mandrysz)