Ekstraliga futsalu kobiet: Rolnik B. Głogówek lepszy od TS ROW Rybnik

2018-11-25, Autor:

W 2. kolejce grupy południowej ekstraligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Rolnikiem B. Głogówek 1:4.

Początek meczu to przewaga Rolnika, ale z kolejnymi minutami spotkanie się wyrównało, a więcej sytuacji pod bramką miały piłkarki z Rybnika.

Rolnik otworzył wynik pod koniec pierwszej połowy. Zdobyty gol był bardzo przypadkowy, a swoją bramkarkę pokonała Katarzyna Kubik.

W drugiej połowie głogowianki strzeliły kolejne trzy gole. Przy stanie 4:0 honorową bramkę dla ROW-u zdobyła Katarzyna Kubik.

– Rolnik był lepszy, ale sporo się do tego przyłożyliśmy. Nowy zespół, zły pomysł na grę. Ten rok to inne cele, a sezon długi. Dziewczyny obiecują walkę i to zobaczycie przychodząc na mecze. W Rybniku już na 2 tygodnie – usłyszeliśmy w rybnickim klubie.

W 3. kolejce (8/9 grudnia) rywalem TS ROW Rybnik będzie Słomniczanka Słomniki.