Wczoraj wieczorem i w nocy płonęły samochody w Bełku. Na szczęście w obu przypadkach nikomu nic się nie stało. Straty są jednak duże. W drugim pożarze z passata nic nie stało.
.
Do pierwszego zdarzenia – pożaru dostawczego opla movano, doszło na autostradzie A1 w Bełku. Strażacy otrzymali zgłoszenie o godzinie 18.09.
Nasze działania polegały na zabezpieczeniu samochodu i ugaszeniu pożaru. W wyniku prawdopodobnie zwarcia instalacji elektrycznej zapaliła się komora silnika i kabina pojazdu – usłyszymy w Komendzie Miejskiej PSP w Rybniku.
Kierowcy udało się opuścić pojazd, sam zaczął gasić pożar. W tym przypadku straty szacuje się na około 30 tys. złotych.
Drugi pożar samochodu w Bełku odnotowano po godzinie 22.00.
Na ulicy Głównej zapalił się volkswagen passat. I w tym przypadku prawdopodobnie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na 40 tys. złotych – słyszymy w PSP Rybnik.
Z samochodu osobowego nic nie zostało – spłonął doszczętnie, co nagrał świadek zdarzenia – Marek Martyniak. Na szczęście w tym zdarzeniu również nikt nie ucierpiał.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Kolejowy hit. Z Rybnika dojedziemy pociągiem do Monachium, a KŚ wracają do Bohumina. Są pewne "ale". Znamy nowy rozkład jazdy PKP
29633Czytelnik: co się stało w piątek wieczorem na ul. Jośki?
22029W Boguszowicach lądował śmigłowiec LPR. Mężczyzna zasłabł w łazience
21919Wody aż po pas w centrum Rybnika! Zalało restaurację z kuchnią gruzińską. Jak możemy pomóc? (zdjęcia)
21419Jarmark bożonarodzeniowy w Rybniku: wiemy, jakie są ceny produktów i usług
17385„Dla mnie to po prostu żenua, Solorz”. Bardziej niż PiS-owi oberwało się cenzurze kabaretów
+300 / -44„Polsatowi już dziękujemy”. Kabaret Młodych Panów pożegnał się z widzami (oświadczenie)
+209 / -33Miasto zabiera głos po artykule o najmie stoisk pod jarmark. Przedsiębiorcy ripostują
+167 / -37Gdyby nie jej uczciwość, rybniczanin mógłby stracić pieniądze
+126 / -4Piotr Tokarz, dyrektor ZST w Rybniku laureatem prestiżowej nagrody "Super Dyrektor 2023"
+124 / -29Rybniczanie pytają: gdzie ten „luft”? Mamy smog w Rybniku, mapa świeci na fioletowo!
19In vitro będzie refundowane z budżetu państwa. Który z naszych parlamentarzystów był „za”, a który „przeciw”?
19Niebieskie „koperty” do 30 min. „To karanie niepełnosprawnych". Rybnik.com.pl zareagował, UM odpowiada
15Wojciech Piecha kandydatem PiS na prezydenta Rybnika? Pytamy byłego senatora
14Bili i poniżali kobiety. Śląscy patostreamerzy w rękach policji. Jeden z nich pochodzi z Żor (wideo)
13Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertCzy będziesz głosował/głosowała na Piotra Kuczerę jako Prezydenta Miasta Rybnika?
Oddanych głosów: 1553