Dwa medale Pauliny Szumskiej w mistrzostwach Europy!

2019-10-27, Autor:

Sukces rybniczanki Pauliny Szumskiej na Krecie. Zawodniczka Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego wywalczyła dwa medale w mistrzostwach Europy młodzieżowej federacji JJIF!

Paulina Szumska jako jedyna reprezentantka Polski zdobyła w Grecji dwa medale. W pierwszej kolejności wywalczyła 3. miejsce ju jitsu w ne waza (kategoria do 57 kg).

Kolejny brąz rybniczanka zdobyła kilka godzin później w fighting system do 57 kg.

Dumy nie krył trener Pauliny – Mariusz Wowra. Co ciekawe, właśnie dzisiaj świętuje swoje urodziny. Wygrana zawodniczki z Rybnika jest zapewne najlepszym prezentem, jaki mógł sobie wymarzyć.

To nie wszystko, to były udane zawody dla innych zawodników Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego. Sylwia Wierzbowska w mistrzostwach Europy zajęła 2. miejsce w ne waza w kategorii wagowej do 63 kg.

Z kolei Kacper Wieczorek zajął 5. miejsce w ne waza w kategorii wagowej do 73 kg.

Oceń publikację: + 1 + 51 - 1 - 8