zamknij

Biznes

Deloitte wyróżnił rybnicką firmę

2010-10-22, Autor: 
Rybnicka firma SARE znalazła się na 15. miejscu tegorocznej edycji rankingu Technology Fast50 Central Europe.

Reklama

Ranking opublikowała firma doradcza Deloitte. Zestawienie obejmuje najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z Europy Środkowej działające w branży TMT (Technologia, Media & Telekomunikacja). Pod uwagę brano kryterium tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych w latach 2005-2009. W rankingu nagradzane są spółki, których obroty w analizowanych okresach rocznych przekraczały 50.000 euro, mające siedzibę w jednym z krajów Europy Środkowej i opierające swoją działalność na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, bądź ponoszących istotne nakłady na prace badawczo-rozwojowe.


Wzrost obrotów o 753% w ciągu ostatnich pięciu lat zapewnił też SARE 6. pozycję wśród jedenastu polskich firm, które zakwalifikowały się do czołowej pięćdziesiątki.


- Cieszymy się, że nasze dokonania zostały zauważone w tak prestiżowym rankingu. To zasługa całego naszego zespołu, któremu serdecznie gratuluje – mówi prezes SARE Tomasz Pruszczyński.


SARE dostarcza komplementarne usługi w obszarze e mail marketingu, zajmuje się planowaniem kampanii mailingowych, efektywnych kreacji, wysyłaniem newsletterów i wiadomości SMS. Firma oferuje również opracowywaniem raportów i analiz, szkoleniami, budowaniem i zarządzaniem bazami adresowymi.


Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (6):
 • ~Jan R. 2010-10-24
  16:26:25

  0 0

  Co to jest za organizacja to Deloitte? Czy oni są jednymi z tych co doprowadzili do światowego kryzysu?

 • ~Arteks 2010-10-24
  16:40:02

  0 0

  Nie znam tej firmy ale jej gratuluję. Fajnie, że w Rybniku są takie dobre firmy w innowacyjnych branżach. To tylko leniwe i ciągle narzekające zgredziki z tego forum typu werkk, bezimienny, grzesnick czy qwerty zawsze ględzą, że w Rybniku są tylko miejsca pracy w marketach. Takich ciamajd jak te politruki PO to nawet markety by nie chciały - swoją drogą. ;) Dla ludzi ambitnych i inteligentnych znajdą się tu na miejscu ciekawe miejsca pracy! Domyślam się, że takich firm jak SARE jest tutaj sporo tylko dowiadujemy się o nich tylko w określonych okolicznościach. Tak trzymać szefostwo SARE!

 • ~myk 2010-10-25
  19:48:47

  0 0

  Deloitte Touche to firma doradcza, także audytorska, ale głównie doradztwo finansowe. Z racji dużego doświadczenia międzynarodowego i sporego także w Polsce (od 1990 r), można mieć zaufanie do ich opinii.
  Warto dodać, że jednym z prezesów tej firmy w Polsce, ale i w oddziale środkowoeuropejskim, był nieodżałowany Lesław Paga, współtwórca polskiej giełdy i pierwszy przewodniczący Komisji Papierów Wartościowych.

 • ~werkk 2010-10-25
  21:36:22

  0 0

  I takich ludzi należy popierać, dodam ze w Rybniku mamy kilka dobrze działających firm które od podstaw zostały stworzone i to raczej bez pomocy Rybnickiej władzy. Zastanawia mnie tylko dlaczego Rybnicki UM nie wyróżnił tej firmy 9Narcyz czarny diament, łapka górnicza) te marudzenie to specjalnie dla Arteksa bo jak bym nie po marudził obraził by się na mnie. Nie bardzo wiem o co tu by można marudzić ktoś ma pomysł wiedzę i ryzykuje swoje pieniądze wiec można taka osobę tylko chwalić. Co innego pomysły i wizje wypływające z Rybnickiego UM tu nie ma żadnego ryzyka jak sie nie uda to przecież to nie moje pieniądze tylko podatnika Arteks co Ty na to?

 • ~ellecia 2010-10-27
  09:48:49

  0 0

  Moje gratulacje SAREnki:)

 • ~grzegorz410 2010-11-27
  08:46:50

  0 0

  wow fajnie, nagroda za co? za rozsyłanie nam śmieci po skrzynkach mailowych?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś za powstaniem legalnego toru do driftu w Rybniku?
Oddanych głosów: 5120