Dawid Malina z brązem MP w biegu na 10000 m

2018-04-29, Autor:

Dawid Malina z TL ROW Rybnik po raz kolejny stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski w biegu na 10000 metrów.

W Łomży odbyły się mistrzostwa Polski seniorów w biegu na 10000 metrów. Podobnie jak przed rokiem w Rybniku, a wcześniej w Białogardzie, brązowy medal zdobył zawodnik Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik, Dawid Malina. Jego czas to 29.41.38min.

Pierwsze miejsce w mistrzostwach wywalczył Tomasz Grycko z Blizy Włdysławowo (28.56.04min), a na drugim miejscu przybiegł Szymon Kulka z Prefbetu Śniadowo Łomża (29.31.63min).

W klasyfikacji zespołowej TL ROW Rybnik w składzie: Jarosław Kożdoń, Marcin Ciepłak i Dawid Malina zajął czwarte miejsce.

Oceń publikację: + 1 + 12 - 1 - 1