Daria – nasza Czytelniczka – poinformowała nas, że wczoraj na dworcu PKP w Rybniku miała miejsce niecodzienna sytuacja. W windzie przy drugim peronie znaleziono nieprzytomną kobietę. Okazało się, że była poszukiwana przez policjantów z Warszawy.
Daria poinformowała wczoraj, że coś złego wydarzyło się na rybnickim dworcu kolejowym.
Po godzinie 11 w windzie przy drugim peronie natrafiono na nieprzytomną kobietę. Przyjechała policja, a po niej karetka na sygnale. Zanim odjechałam pociągiem jakieś 20 minut później to dalej ratowano tę kobietę, która była przykryta folią czy czymś podobnym. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło – napisała do redakcji.
Do tej relacji odnosi się dzisiaj asp. sztab. Bogusława Kobeszko, oficer prasowa KMP Rybnik. Potwierdza działania policjantów na terenie dworca.
Otrzymaliśmy zgłoszenie od zastępcy komendanta SOK, że w windzie 2 peronu znajduje się kobieta, najprawdopodobniej nietrzeźwa. Okazało, że 18-latka była poszukiwana jako zaginiona z terenu Warszawy. Pomoc pogotowia ratunkowego nie była potrzebna. Kobieta została przewieziona do izby wytrzeźwień – wyjaśnia Bogusława Kobeszko.
Dowiadujemy się też, że w przeszłości młoda kobieta wielokrotnie uciekała z domu rodzinnego.
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje się coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym! >>Wyślij alert<<
Tagi: dworzec PKP Rybnik, nieprzytomna kobieta Rybnik, winda Rybnik, policja Rybnik, poszukiwana kobieta Warszawa
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ślub jak z bajki w Ochojcu. Para powiedziała „tak” przy prezydencie
37536Znamy ceny biletów pociągów z Rybnika do Rijeki! Ile zapłacimy za przejazd rodziny?
33928Nerwowo na targowisku. Handlujący protestują przeciwko planom zabudowy
18148Zamiast scrollować – myje szyby. 15-letni Dawid z Rybnika zbiera na skuter, pracując po szkole
16994To koniec z autobusami z Rybnika do Gliwic. Przewoźnik zawiesza linię
16614Sensacja w Rybniku! W największym mieście Subregionu Zachodniego wygrał Karol Nawrocki
+367 / -134Już wiemy, kiedy wsiądziemy w Rybniku do pociągu w kierunku Chorwacji? Austria publikuje rozkład jazdy
+211 / -3Był „cacy”, teraz już nie? Konserwator chce rozebrać im ogródek, oni zapowiadają walkę i obalenie parku kulturowego
+212 / -27Wakacyjne pociągi z Rybnika nad Bałtyk, Adriatyk lub w góry. Zobaczcie, gdzie dojedziemy po korekcie rozkładu jazdy!
+137 / -5Rybnik wydłuży linię 34 aż do Gliwic? Radny: połączenia kolejowe nie są idealne
+133 / -4Wyniki exit poll: wygrywa Rafał Trzaskowski!
36Radna pyta, „czy można w jednej ręce trzymać różaniec, a w drugiej – szubienicę?”. A. Sączek jeszcze raz przeprasza i mówi o nagonce
27Nerwowo na targowisku. Handlujący protestują przeciwko planom zabudowy
22To koniec z autobusami z Rybnika do Gliwic. Przewoźnik zawiesza linię
20Rybnik wydłuży linię 34 aż do Gliwic? Radny: połączenia kolejowe nie są idealne
16Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~norton 2024-08-28
11:07:23
Nachlana poszukiwana 18-lata. Klasyka gatunku.
~czeczesan 2024-08-28
14:40:06
p00lka witaminka
~TAKI JA 2024-08-28
19:52:42
Kolejny sukces Rybnickiej policyji. Schwytali i pojmali poszukiwaną. Teraz ordery, awanse i premie pieniężne