zamknij

Wiadomości

Człowiek Roku: jeszcze tylko kilka dni na zgłoszenia kandydatów

2017-12-27, Autor: Redakcja

Do 2 stycznia czekamy na zgłoszenia kandydatów do konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2017.

Człowiek Roku Rbnik.com.pl to pierwszy konkurs, w którym kandydatów mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy Rybnika i powiatu rybnickiego. Jeśli więc w swoim otoczeniu widzisz kogoś kto zasługuje na miano Człowieka Roku, nie czekaj, namów go na kandydowanie i zgłoś go do konkursu!

Reklama

> Pobierz formularz zgłoszeniowy w kategorii Biznes

> Pobierz formularz zgłoszeniowy w kategorii Kultura

> Pobierz formularz zgłoszeniowy w kategorii Sport

Przypomnijmy, w kategoriach Biznes, Kultura i Sport nominowanych, a następnie laureatów wybierać będzie Kapituła Konkursu. Z kolei Nagrodę Internautów zdobędzie ta osoba, która uzyska najwięcej głosów w głosowaniu czytelników Rybnik.com.pl.

> Czytaj więcej o Konkursie Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2017

W ubiegłym roku laureatami 11. edycji Konkursu zostali: Andrzej Kłosok – kategoria Biznes, Maria Budny-Malczewska – kategoria Kultura, Piotr Kuczera – kategoria Sport oraz Tomasz Kieczka – Nagroda Internautów.

Patronat Honorowy nad 12. edycją Konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl objął Prezydent Miasta Rybnika – Piotr Kuczera.

Zobacz wideorelację z ubiegłorocznej gali finałowej:

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~MArudzia 2017-12-27 11:31:38

  Witam,
  Czy przyszły prezes Elektrowni Grzegorz J. został już zgłoszony ???
  Jeśli nie to proszę o przyjęcie zgłoszenia ,
  To zgłaszałem ja - Jarząbek :-))

  24 37
 • ~Ja_2 2017-12-27 13:27:45

  Witam , a czy w tym układzie Pan Prezydent Piotr Kuczera został już zgłoszony ? Nie ? To ja go nie zgłaszam :)
  A za co ?
  A tak na przykład za koleżeński dobór kadr do UM za nasze pieniążki nie mający nic wspólnego z przygotowaniem merytorycznym do pełnienia swoich obowiązków !
  Tak dla przykładu, żeby nie być gołosłownym :
  Prezydent Piotr Masłowski otrzymuje nadzór nad kulturą w UM :)
  Nie daje rady ( moja opinia ) i zostaje powołany nowy pełnomocnik prezydenta Marcin Stach, który również z kultura miał tyle do czynienia jak jego poprzednik :) No i ostatecznie po głośnym odejściu zostaje powołany do zarządzania kulturą w mieście prezydent Świerkosz, Kolejna osoba, która z kulturą miała do czynienia pewnie tyle, że ... była w teatrze lub w kinie :)
  No i w związku z tym Pan Świerkosz ( szara eminencja w mojej ocenie UM ) powołuje do wykonania audytu ( czytaj, że się na tym po prostu w mojej ocenie nie zna :) ) zewnętrzna firmę, która wg. moich informacji ma odbyć kilkumiesięczny audyt w Rybniku.. To ja się w końcu zapytam Pana Piotra Kuczerę Prezydenta Miasta Rybnika dlaczego tak się dzieje, że kolejna osoba zostaje powołana do nadzoru nad Kulturą w mieście beż przygotowania merytorycznego, co generuje ogromne dodatkowe koszty, gdyż jak zakładam, taki audyt będzie kosztował kilkadziesiąt tysięcy złotych dodatkowo mieszkańców miasta ? Jest to informacja jawna i publiczna, dlatego nie będę wyszukiwał tego celowo i zaczekam na odpowiedź Pana Prezydenta.
  Drugą sprawą powiązaną bezsprzecznie z pierwszą jest bardzo zły budżet miasta na rok 2018. Takiego zadłużenia, jeszcze nikt Rybnikowi nie zaproponował. A wybory tuż, tuż Panie Prezydencie ...

  29 32
 • ~jajko 2017-12-27 18:50:28

  A w budżecie znajdziemy taki kwiatek jak spektakl teatralny za 400 tysięcy. Ciekawe że teatr kosztuje tyle co koncerty organizowane na stadionie...

  18 18
 • ~awas 2017-12-28 00:17:01

  @~MArudzia - jo cię prosza ;-)

  7 3

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem Kanał Śląski powstanie?
Oddanych głosów: 1843