Rozpoczynamy 16. edycję Konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl. Czekamy na Wasze zgłoszenia kandydatów do miana Człowieka Roku 2021.
Człowiek Roku Rybnik.com.pl to konkurs z 16-letnią tradycją. Od samego początku Człowieka Roku wybieramy w czterech kategoriach: Biznes, Kultura, Sport i Nagroda Internautów.
W zeszłym roku laureatów poznaliśmy podczas gali w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Statuetki Człowieka Roku 2020 trafiły do rąk: Ewy Tkocz-Piszczek (Biznes), Marcina Giby (Kultura) Piotra Kuczery (Sport) i Jacka Pali „Jacusia” (Nagroda Internautów).
Kto zostanie Człowiekiem Roku za 2021 rok? To w znacznej mierze zależy od Was, Drodzy Czytelnicy. Prawo zgłaszania kandydatów mają wszyscy mieszkańcy Rybnika i powiatu rybnickiego. Żeby zgłosić swojego kandydata należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu i wypełnić jeden z formularzy zgłoszeniowych:
> Człowiek Roku 2021 – formularz zgłoszeniowy w kategorii Biznes
> Człowiek Roku 2021 – formularz zgłoszeniowy w kategorii Kultura
> Człowiek Roku 2021 – formularz zgłoszeniowy w kategorii Sport.
Na zgłoszenie swoich kandydatów macie czas do 9 stycznia 2022 roku. Nie czekajcie jednak na ostatni moment i wypełnijcie formularz jak najszybciej!
Spośród zgłoszonych kandydatów w styczniu Kapituła Konkursu wyłoni nominowanych do nagrody w trzech kategoriach, a następnie wybierze laureatów. Kto zostanie laureatem Nagrody Internautów zdecydują czytelnicy Rybnik.com.pl w głosowaniu, które potrwa od 1 do 15 lutego 2022 roku.
Dodajmy, że w tym roku wszyscy nominowani w kategorii Biznes dodatkowo otrzymają certyfikat nagrody Firma w Blasku Efektów, ustanowionej przez Fundację Przedsiębiorczy Polacy.
Do udziału w pracach Kapituły Konkursu zaproszeni zostali:
Partnerami Konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2021 są: Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny, restauracja inoWino, Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat®, Business Center K1, Słońce+, Teatr Ziemi Rybnickiej, Browar Rybnik i Fundacja Przedsiębiorczy Polacy.
A tymczasem zobaczcie wideorelację z ubiegłorocznej gali finałowej Konkursu:
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
"Bandyci" przyjadą do Rybnika. Dlatego zamkną Zalew Rybnicki. Rozmawialiśmy z międzynarodowym klubem motocyklowym
53383Niepełnosprawny syn w centrum rodzicielskiego konfliktu. "Stał się narzędziem do walki"
33484[AKTUALIZACJA] Ewakuowano 250 osób. Sytuacja jest już opanowana
28698„Decyzje trudne, ale konieczne”. Eko-Okna odcinają się od zarzutów o masowych zwolnieniach
25244Została potrącona przez własny samochód. Dramatyczne zdarzenie na parkingu przed szpitalem (wideo)
16461Pijany Ukrainiec deportowany z Polski. Jechał „pod prąd” w centrum Rybnika
+144 / -1Prostytucja i pranie brudnych pieniędzy w Rybniku. Policja zamknęła agencję towarzyską (wideo)
+110 / -10Z piekła uciekł na dwóch kółkach. Rower i pomoc innym uratowały życie Sławka (zdjęcia)
+99 / -0Incydent kałowy po raz drugi. Brodzik na Rudzie znowu nieczynny
+93 / -3Strażnicy miejscy ruszyli do akcji. 13 wraków zniknęło z rybnickich ulic (zdjęcia)
+88 / -3Lokalni działacze PiS przeciwko nielegalnej migracji. "Nie dla paktu migracyjnego, tak dla bezpieczeństwa granic" (wideo)
31Burza o sobotni protest w Rybniku przeciw imigrantom. Prezydent opublikował list zaniepokojonej mieszkanki
30Wolność słowa pod lupą. Najjjka uniewinniona, ale apelacja w toku
23Gaz i odpady w służbie transformacji. List intencyjny między Orlen Termika, PGE i Miastem zapowiada nową epokę dla regionu
15Cisza w Gotartowicach tylko wspomnieniem? Mieszkańcy skarżą się na hałas z drogi regionalnej. UM: będą pomiary hałasu
14Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertObowiązek jazdy w kasku do 16 roku życia dla kierowców hulajnóg i rowerów. Co o tym sądzisz?
Oddanych głosów: 244
~Longina b 2021-12-11
09:53:13
/Człowiekami Ludźmi/?roku to Kapituła.
~hromqwe 2021-12-11
17:29:06
Piotr Kuczera To jest mój kandydat ,odzyskał prawo jazy ,więc się Mu należy
~jajko 2021-12-12
21:13:56
MOSiR Rybnik rządzi ?
~rzyt 2021-12-16
09:05:57
~hromqwe.
Dobrze wytypowałeś; wszak partnerami wyborów są ynowino i browar Rybnik.