Bramkarz Lecha Poznań wypożyczony do ROW-u

2016-07-14, Autor:

Piłkarze ROW-u zremisowali sparing z BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Nowy bramkarzem rybnickiej drużyny został Adam Makuchowski.

Na boisku w Kamieniu rybniczanie rozegrali kolejny sparing. Tym razem ich przeciwnikiem był trzecioligowy BKS Stal Bielsko-Biała. Mecz zakończył się remisem 1:1. Pierwsi gola zdobyli bielszczanie. W 15 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Zdolski. Dwie minuty później na jego trafienie odpowiedział Mariusz Muszalik.

W drugiej połowie Daniela Kajzera zastąpił nowy nabytek rybnickiej drużyny, Adam Makuchowski. 19-letni bramkarz został wypożyczony z Lecha Poznań. Jest on młodzieżowym reprezentantem Polski.

ROW 1964 Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (1:1)

0:1 - Damian Zdolski (15), 1:1 - Mariusz Muszalik (17)

ROW 1964 Rybnik: (I połowa) Daniel Kajzer - Piotr Dudzik, Witold Cichy, Tomasz Balul, Piotr Groborz, Szymon Jary, Bartosz Slisz, Robert Tkocz, Mariusz Muszalik, Paweł Polak, Marek Gładkowski. (II połowa) Adam Makuchowski - Dawid Kalisz, Dawid Bober, Witold Cichy, Paweł Jaroszewski, Gabriel Nowak, zawodnik testowany, Damian Koleczko, Sebastian Siwek, Radosław Dzierbicki (Krzysztof Koch), Marek Gładkowski (65 Dawid Drozdowski)

BKS Stal Bielsko-Biała: (I połowa) Krzysztof Damian Kozik - Kacper Prokopów, Juraj Dančík, Maciej Felsch, Bartosz Iskrzycki, Damian Zdolski, Mariusz Sobala, Marcin Czaicki, Damian Furczyk, Damian Szczęsny (30 zawodnik testowany), Seweryn Caputa. (II połowa) Bartosz Poloczek - Ariel Dzionsko, Maciej Felsch (65 Krystian Dudała), Juraj Dančík, Łukasz Radomski - zawodnik testowany (60 Kamil Karcz), Bartłomiej Bednarz, Damian Furczyk (60 zawodnik testowany), Marcin Czaicki (65 Tomasz Pryszcz), Kamil Bezak - Filip Wiśniewski

Składy: 90minut.pl

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0