Basket ROW: w Gorzowie potrzebna dogrywka. 43 punkty Harris!

2013-10-20, Autor:
W 5. kolejce Basket ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 104:99. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

Mecz w Gorzowie lepiej rozpoczęły rybniczanki, które zdecydowanie wygrały dwie pierwsze kwarty. Po 20 minutach Basket ROW prowadził 50:32. W trzeciej kwarcie gospodynie odrobiły straty, wygrywając tę część meczu 35:18 (stan meczu – 68:67 dla ROW-u). Po wyrównanej końcówce na tablicy wyników był remis 87:87. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywką, którą lepiej rozegrały rybniczanki. Ostatecznie, po bardzo emocjonującym meczu, nasze koszykarki wygrały w Gorzowie 104:99.

Bohaterką sobotniego meczu była Rebecca Harris, która zdobyła dla ROW-u aż 43 punkty. To rekord tego sezonu!

W następnej kolejce Basket ROW zmierzy się na wyjeździe z CCC Polkowice (26 października).

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Basket ROW Rybnik 99:104 (16:26, 16:24, 35:18, 20:19, d. 12:17)

KSSSE AZS PWSZ: Taber Spani 30, Chineze Nwagbo 26 (14 zb), Sharnee Zoll 13, Magdalena Losi 12, Katarzyna Dźwigalska 8, Izabela Piekarska 8, Magdalena Szajtauer 2, Claudia Trębicka 0, Katarzyna Jaworska 0.

Basket ROW: Rebecca Harris 43, Markel Walker 14, Jelena Velinovic 14, Anna Kuncewicz 12, Martyna Stelmach 10, Agata Gajda 6, Agnieszka Kułaga 5, Joanna Kędzia 0.

7 0

Taki mecz tworzy zespół. Czekałem na to od początku sezonu. Mecz Rebeki swietny. Kapitalnie zagrała również Walker (7 przechwytów !!) Teraz wreszczcie mamy zespół na jaki czekaliśmy. Pozostałe zawodniczki MUSZĄ uwierzyć , że mogą grać naprawdę dobry basket bo nie zawsze Rebeca jest w stanie rzucić 40% punktów całego zespołu.

• ~piotrekdec 2013-10-20
    18:40:35

0 10

patrioci nie uznają tego wyniku, wszakże rybnik tylko piłką stoi, a jedząc kebaba ściągasz do tego fantastycznego miasta murzyna wraz z jego rodziną, znajomymi i znajomymi znajomych; pewnie na końcu założy budę z kebabem i będzie odbierać robotę naszym obywatelom! powinno wnieść się o walkower - tylko to uratuje nasz honor, boga (światowida nopowców i jahwe onrowców) i naszą małą ojczyznę

18:42:19

0 5

oczywiście nie tylko jedząc kebaba ale i oglądając ten hańbiący uczucia narodowe mecz, szkodzisz wszystkiemu co najbardziej polskie

• ~mirko 2013-10-21
    01:06:49

1 0

ej Piotrekdec co ty bierzesz? :)
    ten mecz zapewne przejdzie do historii rybnickiej koszykówki, 43 pkt Harris, 104 pkt drużyny, mimo że po dogrywce to osiągi rzadko spotykane w żeńskim baskecie, drużyna na pewno nabierze pewności, no ale teraz już czeka mistrz CCC, pewnie Rebeką się dobrze zaopiekują ,ale to okazja na pokazanie sie innym zawodniczkom. ROW do boju!

• ~piotrekdec 2013-10-21
    08:42:44

1 0

śmiać mi się chce, a jednocześnie to bardzo smutne, że trzeba się tłumaczyć z sarkazmu; mirko na rybnicką koszykówkę chodziłem z wypiekami na twarzy jeszcze w czasie gdy w drużynie błyszczała illse ose, wiem doskonale zdaje sobie sprawę ze znaczenia wyniku itd. itd. itd.

08:44:54

0 0

wyniku...tego wyniku ;) a tekstami "co ty bierzesz" zwiększasz prawdopodobieństwo wnioskowania przeze mnie ; ), iż jesteś jeszcze dość młody więc spokojnie, chłopie

12:27:17

0 0

oj chciałbym mieć te 20 lat :) a że to sarkazm to niestety trzeba się bardzo domyślać,a po za tym pamiętaj(my) że każde zdanie tu napisane może zostać wykorzystane przeciwko nam:)
    dlatego też unikam sarkazmu:) OSE, DOMOND no były emocje i wypieki

14:23:44

0 1

mimo, iż zabawa pana Deji w koszykówkę nie trwała długo, a wyniki też nie były porywające to jednak ciekawie się to wszystko oglądało; ps. niech się wstydzą ci, którzy piszą taki syf na poważnie, bez sarkazmu; pozdr.

• ~damik4 2013-10-21
    20:02:23

0 0

Zabawa Pana Deja nie trwała długo, bo nit nie chciał dać pieniędzy na rozwój koszykówki w tym czasie. A i tak w ciągu 3 lat były miejsca 8, 6 i4. I daj Boże, by z tym składem dotrwać do końca rozgrywek, wzmocnić się i pograć przynajmniej jeszcze 2 sezony.
    W tamtym czasie Prezydent Fudali "zakrywał się" przepisami, z których jasno wynikało, że bez juniorek pieniędzy nie będzie. Ale jak miały być juniorki, jak wszystkie za namową Orczyka poszły do II zespołu Foty Gdynia (wtedy mistrza Polski). Oto Rybnik właśnie.