zamknij

Wiadomości

Awantura w autobusie: „Patologia leje faceta” (wideo)

2019-05-24, Autor: bf

Wczoraj na Placu Wolności pasażerowie byli świadkami niepokojącego wydarzenia. Dwóch młodych mężczyzn lub nastolatków miało zaatakować osobę w autobusie. Mamy film z tego zdarzenia.

Do bójki doszło wczoraj, około godziny 17.00 na Placu Wolności. - Jakaś patologia leje faceta. Proszę, udostępnijcie ten film. Trzeba piętnować patologiczne zachowanie takie jak to na załączonym filmiku – pisze do nas Czytelnik Michał.

Reklama

Kacper również informuje o zdarzeniu. - Kultura młodzieży w Rybniku – ironizuje.

Na filmie widać sam moment szarpaniny. W powietrzu lecą pięści. Słychać, jak ktoś woła, by zadzwonić na policję. Policja w Rybniku nie otrzymała jednak żadnego zawiadomienia w tej sprawie. - Nic nie wiemy o tym wydarzeniu w centrum Rybnika – wyjaśnia asp. Bogusława Kobeszko, rzecznik policji w Rybniku.

Jak dodaje, na filmie widać jednak, że jest to walka „jeden na jeden”. - W tym momencie możemy mówić o naruszeniu nietykalności. Osoba, która czuje się pokrzywdzona może zgłosić się do rybnickiej komendy, by złożyć zawiadomienie – dodaje policjantka.

Czy mieliście do czynienia z podobnymi sytuacjami, jak poniżej? Zobaczcie wideo:

Oceń publikację: + 1 + 31 - 1 - 68

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (20):
  • ~PogromcaSzkodnikow 2019-05-24 17:17:26

    Patrioci...

    kaczynski urzadza sobie drwine z nauczycieli to potem takich gn...ji szkola nie wychowa - bo przez kaczynskiego szacunek do nauczycieli zostal zniszczony.

  • ~ARKA 2019-05-24 17:28:16

    Oni nie w szkole wychowani, tylko na marszach KOD-u , poziom agresji ten sam .

  • ~Piotr Czaja 2019-05-24 17:53:49

    to nie KOD tylko ONR cos ci sie popieprzylo!

  • ~obserwator00 2019-05-24 18:01:41

    Boguszowice, wszystko jasne... Jak się nie strzelają u siebie to się leją w centrum...

  • ~Piotr Czaja 2019-05-24 18:05:11

    Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

    25 18
  • ~leokadia 2019-05-24 18:17:16

    ciężki szok!tyle przemocy że chyba nie zasnę :D

    22 57
  • ~ 2019-05-24 18:44:39

    I wszystko jasne, dlaczego @Arteks ma słabość do autobusów: co jakiś czas można sobie za darmo pooglądać ... KSW.

    77 24
  • ~tf2 2019-05-24 19:26:54

    Hau, hau, "patrioci", "kaczyński". A tyle w tym prawdy ile w reszcie komentarzy jakie tworzysz Pasożycie - Szkodniku na spółkę z Czają.
    Razem z związkowcami z ZNP wyświadczyliście nauczycielom lewacką przysługę.

    Jesteś zakłamany jak twoi patologiczni kolesie z Koalicji Europejskiej głosując przeciwko karaniu pedofilii w Sejmie, idąc z tęczowymi sztandarami do wyborów.

    Na szczęście za moment "będzie po", może dacie nam odetchnąć i przestaniecie śmiecić w komentarzach pseudo propagandą.

    94 67
  • ~truman20 2019-05-24 20:07:45

    ~PogromcaSzkodnikow - szkoła uczy, rodzice wychowują. Widocznie sam nie dostałeś porządnie nigdy wpier... od ojca, skoro piszesz takie farmazony.

  • ~psyche09 2019-05-24 21:06:43

    Przez Kaczyńskiego? Sami się ośmieszyli pseudo artystycznymi wyczynami, na szacunek trzeba zapracować. A poza tym, to patologia z filmiku chyba i tak zbyt często w szkole nie bywała. Sądząc po zachowaniu.

    92 6
  • ~psyche09 2019-05-24 21:08:17

    Od wychowania są przede wszystkim rodzice. Później szkoła.
    A tak btw czy kierowca zadzwonił choć na policję, czy czekał aż skończą? Brawo

    117 4
  • ~toomann 2019-05-24 21:33:38

    ~pogromca....: Na załączonym obrazku widać, że ci delikwenci edukację zakończyli w czasach rządów PełO-PeeZeL. Czyli Twoja uwaga powinna być skierowana do emigranta w Brukseli.

    Poza tym dla Ciebie i Czai wszystko kojarzy się z Kaczyńskim. Nie chcę Cię martwić, ale z takimi rzeczami to tylko na Gliwicką 33.

    84 37
  • ~Chantal Hutchens 2019-05-24 22:44:24

    PATOLOGIA to ci którzy nakręcają filmy i nie reagują - to jest prawdziwa PATOLOGIA!... Jeżeli taki pseudopatoreżyser nakręci taki patofilm to ani z niego reżyser ani bohater

    86 9
  • ~bartezz 2019-05-24 23:52:55

    Typowa polska znieczulica nikt nie reaguje tylko wszyscy stoją i się patrzą a jeszcze inni kręcą film telefonem, kiedy zmieni się u nas mentalność z patologicznego podejścia do życia na logiczne myślenie...???

    84 4
  • ~secretkey 2019-05-25 07:25:52

    @tf2 Co ty opowiadasz??? Chcesz coś opowiedzieć o księdzu Michale Moskwie? Tak, o pedofilu z Tylawy ukrytemu u Rydzyka??? Komisja ds. pedofilii ma być obywatelska a nie polityczna!!! Politycznie jest niewygodna dla obecnego rządu! Idź po "ciumka".

    25 21
  • ~rosthost1 2019-05-25 08:36:49

    Piotr Czaja halo juz 21 wiek. Teraz rządzi KOD. Stary, wytrzyj jape i kup se gazeta. A Kijowski się jeszcze z tobą rozliczy.

    14 25
  • ~rosthost1 2019-05-25 08:39:03

    truman20 w punkt to ujales!!!!!!!! ~PogromcaSzkodnikow to dziecko liberałów, wszystko mu wolno a jak zrobi kupkę to miasto posprząta.

    31 14
  • ~PogromcaSzkodnikow 2019-05-25 14:56:10

    ~truman20

    Widac, ze ciebie stary lał codziennie. Tez bijesz swoje dzieci?

    6 26
  • ~PogromcaSzkodnikow 2019-05-25 14:57:04

    ~rosthost1

    Ty jestes dzieckiem komunistow - tobie wszystko bylo mozna za komuny.. teraz ci sie skonczylo i jest zle.. prawda?

    7 24
  • ~hanys z Rybnika 2019-05-26 17:44:46

    A ja mam tylko jedno pytanie gdzie był w tym momencie operator kamer ze nic oko wielkiego brata nie uchwyciło !! Tyle milionów idzie co rok na ten monitoring w Rybniku a h..j z tego mamy .

    24 4

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem Kanał Śląski powstanie?




Oddanych głosów: 1426