ALPS: początek rundy rewanżowej w 1. lidze

2019-12-15, Autor:

Początek rudny rewanżowej w 1. lidze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours.

Mistrz Leśna Perła Damons Rybnik oraz wicemistrz ligi AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik pewnymi zwycięstwami 3:0 rozpoczęli rundę rewanżową. „LPDR” ograł w 3 setach na własnym parkiecie Ink-Ognito Prestige Jaruga TKKF Rybnik Piaski, a AKS na wyjeździe również 3:0 pokonał Orton-Flex Pawłowice.

Mecz obecnego lidera ligi ACE Bissel KS Volley Lędziny Centrum I z wielokrotnymi zwycięzcami ligi Dwójką Świerklany Projtrans został przełożony na inny termin.

W tej kolejce również odbył się jeden z najdłuższych pod względem czasu dojazdu mecz Impacto LKS Chałupki, a SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec, w którym to przyjezdni z Sosnowca wygrali 3:0.

W grupie A II ligi z fotela lidera spada Top Ten Rybnik po przegranej z Floorsky Pawłowice na własnym parkiecie, dzięki czemu na ich miejsce i pewnej wygranej z Hold My Beer awansował Albion Team Rybnik.

W grze o awans po zwycięstwie z OKiS Gaszowice Nieszporek Motocykle pozostaje również drużyna SiKRET Gliwice zrównując się punktami w tabeli z Create Michel RO-JO Team Świerklany.

W grupie B wciąż bez przegranej gracze SMUKS Orzesze, którzy tym razem pokonali Victorię Pilchowice w 3 setach. Niespodziankę natomiast sprawiła ekipa z Pszowa, która na własnym parkiecie pokonała wicelidera swojej grupy ACE Bissel KS Volley Lędziny Centrum II. Pierwszą wygraną mogą po tej kolejce zapisać na swoim koncie gracze GaPa Rybnik po zwycięstwie we własnej hali z Beer Team Rybnik.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 0