ALPS: Albiony wreszcie zwycięskie

2015-12-07, Autor:
Amatorska Liga Piłki Siatkowej Atlas Tours 2015-2016 - siedemnasta edycja
Aktualności na dzień 4 grudnia 2015 - 12 termin

PONIEDZIAŁEK: Mecz, w którym po trzech setach wydawało się, że Pawłowice jednak poradzą sobie z Top Ten za 3 punkty, ale było inaczej. W II lidze Albiony pewnie pokonały na wyjeździe MUKS 3:0. Po ciężkich kilku tygodniach posuchy, Albiony wreszcie zwycięskie. "Lokomotywa" Utikomu pokonała u siebie Edytor Suszec 3:1, choć pierwszy set padł łupem gości.

WTOREK: Katowice zrobiły sobie trening. Słabszy mecz Proxeo, a Volley na swoim, wysokim poziomie, w 3 i 4 secie Proxeo rozbite. W tym sezonie Volley już drugi raz pokonał Proxeo za trzy punkty i umacnił się na 3 miejscu w tabeli nie odpuszczając prowadzącemu duetowi. II liga to starcia Szczygłowic z liderem z Żor i Pilchowic z nieobliczalnymi Beerami. W obu spotkaniach zwyciężają faworyci i to po 3:0. Żal trzeciego seta w Szczygłowicach, bo gospodarze prowadzili już 13:8. W Pilchowicach Beerom mocy starczyło tylko na pierwszego seta. Nie pomogła szeroka "ławka".

ŚRODA: Pewna wygrana Chałupek z Jankowicami. U siebie kolejne zwycięstwo "Kabareciarzy", tym razem nad Verdexem z Kuźni.

CZWARTEK: Gorący pojedynek w Boguszowicach. Marat gościł "Damonsy". I jakby nie patrzeć byliśmy świadkami niespodzianki. "Damonsy" wygrały, ale straciły punkt.

PIĄTEK: W Jankowicach "młodzież" przegrała z mistrzem ligi i to dość znacznie. Na Piaskach kolejna wygrana "Prestiżowych" tym razem nad OKIS-em.

Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 2
Proxeo Silesia Lubomia - KS Volley Katowice 1 : 3
MARAT Rybnik - Leśna Perła Damons Rybnik 2 : 3
Jedynka Jankowice III - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
Prestige Jaruga - Rybnik Piaski - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1