zamknij

Wiadomości

Akcja grupy Speed: 31-latek jechał pod wpływem narkotyków

2019-12-09, Autor: bf, źródło: KMP Rybnik

Nieodpowiedzialnych zachowań na naszych drogach nie brakuje. Tym razem 31-letni kierujący audi jechał bez uprawnień i pod wpływem środków odurzających. Mieszkaniec Rybnika został namierzony przez grupę speed, kiedy pędził w obszarze zabudowanym 80 km/h. Mężczyźnie pobrano krew do badań, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Reklama

Policjanci z wydziału ruchu drogowego wchodzący w skład grupy SPEED w niedzielę po godz. 16.00 dokonali pomiaru prędkości audi, którego kierujący jechał ulicą Nową w Jankowicach.

- Kierowca osobówki przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km.h. Stróże prawa szybko zatrzymali pirata drogowego, którym okazał się 31-letni mieszkaniec Rybnika. Podczas kontroli okazało się, że rybniczanin nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a w przeszłości był już ukarany mandatem za to wykroczenie – mówi asp. Bogusława Kobeszko, rzecznik policji w Rybniku.

Mężczyzna został sprawdzony alkomatem, który wykazał, że jest on trzeźwy. Inny był już pomiar testerem na narkotyki, który jednoznacznie wskazał, że rybniczanin kierował pod wpływem środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Oceń publikację: + 1 + 55 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (6):
 • ~sympatykrybnika 2019-12-09
  13:33:09

  56 9

  Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.
  Na wstępie BRAWO POLICJA.
  Prokuratorze przedstaw tak silne dowody, oczywiście zdobyte przez naszych policjantów, aby sąd bez żadnych wątpliwości mógł wydać dla tego na dzień dzisiejszy POTENCJALNEGO PRZESTĘPCY („BANDYTY”) jak najsroższy wyrok.

 • ~gruba 2019-12-09
  16:14:19

  24 4

  U nas celebryci przejeżdżają na pasach starsze panie na pasach bez uprawnień bez ubezpieczenia i są uniewinniani a ty chcesz za taki "mały" wybryk srogiego wyroku

 • ~Sebastian Ryszka 2019-12-09
  16:22:43

  1 4

  ~gruba Racja ,oczywiście ukarany ,ale o jaki srogi wyrok chodzi ~sympatykrybnika ,kara śmierci .Chyba ,że znając przeszłość Pana sympatyka to sarkazm ,bo z tym Panem nigdy nie wiadomo o co chodzi.

 • ~sympatykrybnika 2019-12-09
  17:17:39

  11 8

  SROGI wyrok to: zgodnie z art. 178a Kodeksu karnego osoba znajdująca się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadząca pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub POZBAWIENIE WOLNOŚCI DO LAT 2. W sytuacji, gdy sprawca był już skazany prawomocnie za jazdę pod wpływem środka odurzającego lub obowiązywał go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

  Właśnie nie grzywna, nie ograniczenie wolności, lecz co najmniej POZBAWIENIE WOLNOŚCI 2 LATA.
  Tutaj jeszcze może dojść jazda bez uprawnień.

  Sebastianie czemu odnosisz się do kary śmierci?
  Nie zrozumiałeś, że w tym wszystkim chodzi o DOBRĄ i WŁAŚCIWA i SKUTECZNĄ pracę PROKURATURY, taką której by nie mógł zmasakrować SĄD i uniewinnić oskarżonego.

  ~gruba

  „U nas celebryci (...) są uniewinniani”. Właśnie, bo PROKURATURA się nie postarała. To ona powinna zmasakrować oskarżonego i zmusić sąd do właściwego wyroku.

 • ~ 2019-12-09
  18:13:40

  5 4

  Nie jest to czasem ten sam co driftował po rondzie miesiąc temu?

 • ~akukuruku 2019-12-09
  23:19:26

  12 4

  O ile skrzynek łiski zaklad że "sąd POd sąd"PO prostu przedłuży mu zakaz prowadzenia POjazdow i wymierzy "karę"max
  1rok w zawiasach na ok3lata?
  Więcej świeczek palić POd "sądami"więcej więcej.
  POd tymi "sądami POwinno być tak jasno POdobnie jak na cmentarzu
  1.11.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy dodatek energetyczny to lepszy pomysł niż dodatek węglowy?
Oddanych głosów: 405