zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

„Nie ma jak miodzio”: spektakl dla dzieci w DK Boguszowice

2014-11-12, Autor:  ad, źródło: materiały prasowe
Pszczołami rządzi Królowa Matka. Chyba, że jej nie ma. Wtedy nikt nie rządzi i każda zapyla co chce...

Reklama

Dom Kultury w Boguszowicach zaprasza na przedstawienie dla dzieci pt. „Nie ma jak miodzio” w wykonaniu Teatru „Miodzio” z Raciborskiego Centrum Kultury. Spektakl zostanie wystawiony w ramach Bajkowej Niedzieli 16 listopada dwa razy: o godz. 15:00 i 17:00. Bilety w cenie 8 zł można kupić w przedsprzedaży domu kultury oraz godzinę przed spektaklami.„Nie ma jak miodzio”

Pszczołami rządzi Królowa Matka. Chyba, że jej nie ma. Wtedy nikt nie rządzi i każda zapyla co chce. Misiami rządzi apetyt. Szczególnie na miód. Konflikt więc w naturze jest nieunikniony. Za to w absolutnej zgodzie żyją ze sobą Kruk i Orzeł. To dlatego, że w ogóle się nie rozumieją. Czy misiom uda się zdobyć miód sposobem „na misia”? Czy Orzeł gdy urośnie, staje się symbolem? Czy Pszczoła to wyjątek? Na te pytania szukać będą odpowiedzi bohaterowie uroczego spektaklu „Nie ma jak miodzio”. Czy znajdą? Trudno powiedzieć. To po prostu trzeba zobaczyć. Chyba, że ktoś bardzo nie chce.

Wykonanie: Teatr Dziecięcy „Miodzio” z Raciborskiego Centrum Kultury
Scenariusz: Bartłomiej Kamiński
Reżyseria: Izabela Karwot
Scenografia: Bartłomiej Kamiński

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak wypadnie reprezentacja Polski na Mistrzostwach Europy w Niemczech?

Oddanych głosów: 491