3 gole w 7 minut. Agata Sobkowicz nadal w formie!

2016-09-24, Autor:

W piątej kolejce III ligi piłkarki ROW-u nie dały szans rezerwom Rekordu Bielsko-Biała.

Na boisku w Kamieniu TS ROW Rybnik pokonał Rekord II Bielsko-Biała aż 8:0. Cztery trafienia zaliczyła Agata Sobkowicz. Warto zauważyć, że trzy pierwsze bramki najlepsza strzelczyni ROW-u zdobyła w zaledwie 7 minut! Dwa gole dorzuciła Maria Mihaldova, a po jednym - Marta Kamińska i Anna Konkol.

Kolejny mecz rybniczanki rozegrają na wyjeździe z LKS-em II Goczałkowice Zdrój.

Remigiusz Danel – trener TS ROW Rybnik

Dzisiejszy mecz toczył się od początku pod nasze dyktando. Zepchnęliśmy przeciwnika na swoją połowę, a momentami w swoje pole karne. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich i tylko dobra postawa bramkarki gości sprawiła, że licznik zatrzymał się na ośmiu bramkach. Pod nieobecność kilku podstawowych zawodniczek szansę gry dostało dziś kilka juniorek, które zagrały dobre zawody.

TS ROW Rybnik - Rekord II Bielsko-Biała 8:0 (5:0)

1:0 - Agata Sobkowicz (3), 2:0 - Agata Sobkowicz (8), 3:0 - Agata Sobkowicz (10), 4:0 - Maria Mihaldova (26), 5:0 - Maria Mihaldova (38), 6:0 - Marta Kamińska (46), 7:0 - Anna Konkol (69), 8:0 - Agata Sobkowicz (74)