Wypadek żużlowca Olivera Allena

Najlepszy żużlowiec „Rekinów” Oliver Allen na torze w Rawiczu złamał rękę. Zobacz
2012-08-03 1789 Autor: źródło: You Tube

Rajd samochodowy w Gaszowicach

Na starcie Amatorskiego Rajdu Samochodowego o Puchar Wójta Gaszowic stanęło około 60 samochodów. Wśród nich nie mogło zabraknąć dwóch załóg MG Rally Group, nad którymi patronat medialny objął nasz portal. Zobacz
2012-07-20 2255 Autor: Redakcja

Ruda Extreme 2012

Na terenie kąpieliska Ruda odbyła się jedenasta edycja imprezy ''Ruda Extreme 2012''. Były to zawody dla ludzi o żelaznej kondycji i wszechstronnych umiejętnościach. Zobacz
2012-07-17 3367 Autor: Redakcja

III Rybnicki Półmaraton Księżycowy

W III Rybnickim Półmaratonie Księżycowym, którego trasa przebiegała m.in. przez rynek, wzięło udział 611 zawodników. Bieg ukończyło 569 osób. Wygrał Pavlo Veretsky z Ukrainy (czas 1:13:24). Najlepszy z rybniczan - Tomasz Ciepłak, zajął 16. miejsce. Zobacz
2012-07-09 3287 Autor: Redakcja

Strefa kibica podczas meczu Polska - Grecja

Zobacz jak rybniczanie dopingowali polskiej reprezentacji podczas meczu z Grecją w strefie kibica na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej. Zobacz
2012-06-09 7438 Autor: Redakcja

Memoriał Jana Ciszewskiego - bieg finałowy

W sobotę 19 maja na stadionie w Rybniku odbył się Memoriał Jana Ciszewskiego. Zawody wygrał Nicki Pedersen. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a na najniższym stopniu podium stanął Fredrik Lindgren. Z powtórki finałowego biegu został wykluczony Dawid Stachyra. Zobacz
2012-05-20 4305 Autor: Redakcja

Turniej pamięci Romanka - stadion z lotu ptaka

Przedstawiamy krótki film z lotu ptaka zrobiony podczas turnieju pamięci Łukasza Romanka. Zobacz
2012-05-05 6459 Autor: K&M Sport Marketing