zamknij

Wideo

Dziękuję, nie słodzę. Łukasz Dwornik (odc.42)

>

Łukasz Dwornik – radny i szef rybnickich struktur Prawa i Sprawiedliwości jest gościem Wacława Wrany w kolejnym wydaniu „Dziękuję nie słodzę”. Jesteście ciekawi kim zostałby Łukasz Dwornik, gdyby nie wybrał kariery politycznej? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek "Dziękuję, nie słodzę".

Zapraszamy wszystkich do subskrybowania naszego kanału na YouTube: http://bit.ly/2njGFwM

2017-07-17 Autor: Adam Gottscholl
Oceń publikację: + 1 + 22 - 1 - 29

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~Frigg 2017-07-18
  10:37:16

  28 8

  ... czyli mamy jasność. Łukasz Dwornik kandydatem. Na aktualnym etapie nie jestem w stanie ocenić czy do dobra opcja, ale na pewno lepsza niż Pan Fudali (... po raz kolejny), Pan Wojaczek czy Pan Janik ... Miasto żyje i to widać, od czasu gdy stery przejął Pan Kuczera - sporo rzeczy dopiero Rybnik rozpoczął, ocenić jego działania właściwie moglibyśmy dopiero po drugiej kadencji. Dajmy obecnemu prezydentowi łącznie 8 lat, to wystarczająco by przekonać się, że to "właściwy człowiek".

 • ~Juls Cziwello 2017-07-21
  11:58:09

  8 3

  Pan Dwornik jest z partii która rozdaje pieniadze to na pewno mu się uda ........

 • ~Barakuda 2017-07-22
  08:10:22

  11 7

  Z zasady nie ufam nikomu z PiSu bo oni kłamią. Abstrahując od tego bardzo słabo pan Dwornik wypadł w tym programie...

 • ~A.S. 2017-07-23
  00:24:00

  11 4

  Pan Łukasz Dwornik odpowiadał na pytania takim tonem jakby już był prezydentem Rybnika.
  Jest dobrym czlowiekiem i lubi mieć wszystko poukładane więc dał sygnał że może panu Wojaczkowi udzielić audiencji najmiłościwszej gdzie nastąpi "pakajanie"jak mawiają Rosjanie i tylko... powietrze z niego uszło kiedy padło niewygodne pytanie o jego żonę :)
  Skoro sytuacja jest jasna a pan Dwornik jest czysty jak duszyczka niemowlaka to zamiast kręcić coś o oswiadczeniach,powinien powiedzieć wprost że to nieprawda a on jest przeciw jakimkolwiek formom nepotyzmu i kolesiostwa oraz że potępia i się brzydzi.Tylko widocznie coś mu w tym przeszkadza.Jakoś mu nie wierzę.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Sonda

Czy w rybnickich urzędach, instytucjach powinny znajdować się symbole religijne?
Oddanych głosów: 1058