zamknij

Wideo

Dziękuję, nie słodzę. Jerzy Gorzelik (odc. 95)

>

Przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska - Jerzy Gorzelik odpowiadał na pytania o przyszłość śląskiej tożsamości i dalsze losy Śląskiej Partii Regionalnej.

2020-09-17 Autor: Redakcja
Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 9

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~silesia-first 2020-09-26
    20:19:17

    6 5

    Ruch Autonomii Ślaska musi zmobilizować zaplecze, nie na facebooku, bo to nie wystarczy, trzeba
    bardziej wyjść do Ślaskich Środowisk, POTRZEBUJEMY WŁASNYCH KANAŁÓW KOMUNIKACYJNYCH. Przez 20 lat Rucha Autonomii Ślaska nie zbudował nawet zalążka własnych mediów, radia czy telewizji, jest YouTube, Tiktok tu trzeba szukać szansy, druga rzecz to budowa kadry politycznej która na co dzień działa. Trzeba myśleć o finansowanu takich osób. Ruch Autonimii Ślaska niech się uczy od organizacji LGBT bo od nich może się wiele nauczyć, choćby jak zbierać fundusze, mikrofundusze itp. itd… niech się tym ktoś zajmie, rozwiązania są trzeba zaczac je stosowac. To prawda Górny Slask zarządzany z wwy nie będzie przyjaznym miejscem dla Slazaka, obecnie na 1mln mieszkanców mamy 3 razy więcej zakazeń niż Niemcy co przyjeli 3 mln emigrantów, a zachodnia czesć nie była obowiązkowo szczepiona przeciw grypie ot cały obraz miejsca, gdzie żyjemy.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.