Zwycięstwo

Uczniowie G18 zdominowali międzypowiatowy konkurs językowy
0

Gimnazjaliści Zespołu Szkół nr 2 w Rybniku wzięli udział w III Międzypowiatowym Konkursie „Poliglota Ziemi Śląskiej”. Dwoje z nich zajęło miejsca na podium.

2017-05-18 10:52 Autor: df, źródło: ZS nr 2 w Rybniku
Młodzi szachiści z Rybnika mistrzami Polski!
0

Od 4 do 7 maja uczniowie klasy III c Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Rybniku a zarazem zawodnicy Miejskiego Klubu Szachowego wystartowali w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Chrustach. Po zaciętej walce reprezentacja naszego miasta stanęła na najwyższym stopniu podium.

2017-05-14 13:51 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Duet chemiczny z „Powstańców” najlepszy w województwie
1

Uczniowie Gimnazjum nr 17 w Rybniku zwyciężyli w XVII Regionalnym Konkursie „Duety Chemiczne” w Katowicach. Młodzi rybniczanie byli lepsi od 100 innych zespołów z naszego województwa.

2017-03-19 12:20 Autor: df, źródło: ZS nr 1 w Rybniku
0

G1 mistrzem Śląska w koszykówce

Reprezentanci Gimnazjum nr 1 im Adama Mickiewicza w Rybniku po raz ósmy wywalczyli Mistrzostwo Śląska w koszykówce.

2011-05-18 00:00 Autor: dk, źródło: materiały prasowe
0

Sukcesy informatyków z ZST

Pierwsza połowa kwietnia była bardzo pomyślna dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych. Młodzi informatycy zdobyli pierwsze miejsca w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym w Czechach, zostali też uznani „Mistrzami sieci”.

2011-04-15 00:00 Autor: dk
8

Rybnickie nauczycielki najlepsze na Śląsku

Rybniczanki ze Związku Nauczycielstwa Polskiego zajęły I miejsce w Mistrzostwach Śląska Nauczycieli Kobiet w Siatkówce.

2010-10-13 00:00 Autor: dk, źródło: materiały prasowe
G2: zwycięstwo w wojewódzkiej Gimnazjadzie
1

Gimnazjum nr 2 w Rybniku zostało mistrzem wojewódzkiej Gimnazjady. Placówka jest pierwszym rybnickim gimnazjum, które w ogóle awansowało do finału rozgrywek.

2010-05-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe