Zuzanna Łogożna

Mistrzostwa Śląska w judo: 5 złotych medali dla Rybnika
1

Znakomicie w mistrzostwach Śląska w judo spisali się dżudocy z Rybnika. Z Bytomia wrócili z 11 medalami.

2018-01-22 22:31 Autor: ad
Judo: trzy medale w Pucharze Polski w Oleśnicy
0

W Pucharze Polski w judo w Oleśnicy rywalizowali dżudocy z Rybnika. Na podium stanęli Paweł Kejza, Zuzanna Łogożna i Bartosz Wójcik.

2017-10-11 18:26 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medale rybniczan w XIX Warsaw Judo Open
0

W XIX Warsaw Judo Open dobrze spisali się reprezentanci Rybnika.

2017-10-03 22:00 Autor: ad
Judo: 3 brązowe medale Polonii w Suchym Lesie
0

W Suchym Lesie 458 zawodników (148 dziewczyn i 310 chłopców) stanęło w miniony weekend do rywalizacji o medale w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w judo.

2017-03-30 09:19 Autor: Adam Doliba
Judo: Zuzanna Łogożna na podium w Oleśnicy
1

W otwartym międzynarodowym turnieju juniorek i juniorów młodszych dobrze spisała się startująca po raz pierwszy w kategorii 57 kg dżudoczka Polonii Rybnik, Zuzanna Łogożna.

2016-10-16 22:36 Autor: Adam Doliba
0

Mistrzostwa Śląska w judo: pięć złotych medali dla Polonii Rybnik

Dżudocy Polonii Rybnik wywalczyli 15 medali mistrzostw Śląska.

2016-01-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Dobre wyniki młodych dżudoków Polonii w Warszawie

Młodzi dżudocy Polonii Rybnik nie chcieli być gorsi od starszych kolegów i z powodzeniem zaprezentowali się podczas turnieju w Warszawie.

2014-10-14 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Julia Kowalczyk (pierwsza z lewej) ze srebrnym medalem
0

Judo: srebrny medal Julii Kowalczyk w Berlinie

Zawodniczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk, wywalczyła w Berlinie kwalifikacje do tegorocznym mistrzostw Europy Kadetów.

2014-05-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Anna Borowska
0

Puchar Europy w judo: A. Borowska wygrała w Grecji

Anna Borowska zdobyła złoty medal podczas zawodów Pucharu Europy w Salonikach. W ostatnich tygodniach jej koledzy i koleżanki z Polonii Rybnik także walczyli z sukcesami.

2014-04-09 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe