Zbigniew Gąsiorowski

0

Boks: pięściarze RMKS-u bezkonkurencyjni w Wodzisławiu Śl.

Po 40 latach przerwy w Wodzisławiu Śląskim został zorganizowany turniej bokserski. Imprezę pod nazwą „Boxing Day” otworzył sam prezydent miasta, Mieczysław Kieca.

2013-12-18 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Boks: RMKS najlepszy w turnieju o puchar prezydenta

W hali sportowej w Boguszowicach odbył się już XIII Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana.

2013-10-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Boks: RMKS wygrał mityng w Jastrzębiu. Mazik najlepszym pięściarzem

Pięściarze RMKS-u Rybnik okazali się najlepsi w mityngu bokserskim zorganizowanym w Jastrzębiu Zdroju.

2013-10-09 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Boks: bezkonkurencyjna trójka trenera Podgórnego

Podczas turnieju bokserskiego w Bytomiu podopieczni trenera Wojciecha Podgórnego zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

2013-05-30 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Boks: D. Piwowar najlepszym kadetem turnieju

Damian Piwowar z RMKS-u Rybnik wygrał swoją kategorię wagową w turnieju bokserskim w Jaworznie.

2013-05-15 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Pięściarz RMKS-u mistrzem Polski

Karol Kostka z RMKS-u Rybnik został mistrzem Polski juniorów w boksie.

2013-04-19 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
3

Boks: RMKS ponownie w czołówce

W dniach 15-17 marca odbyły się Mistrzostwach Śląska Juniorów i Kadetów w boksie. Podczas zawodów w Gliwicach pięściarze RMKS-u Rybnik obronili tytuły mistrzowskie z poprzedniego roku zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

2013-03-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Boks: obronili pierwsze miejsce

W sobotę 2 marca w hali sportowej w Boguszowicach odbył się XIV Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u.

2013-03-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe