Vaclav Milik

6

Żużel: K. Woryna wicemistrzem Europy juniorów! Złoto dla V. Milika

Podwójny sukces ŻKS-u ROW Rybnik! Złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów zdobył Czech, Vaclav Milik. Na drugim stopniu podium stanął rybniczanin, Kacper Woryna.

2014-09-27 00:00 Autor: Adam Doliba
4

W sobotę powtórka finału IMEJ. Na kibiców czekają atrakcje!

Konkursy, nagrody, niezwykły pokaz sztucznych ogni, ale przede wszystkim żużlowe emocje – tak będzie wyglądał rybnicki finał IMEJ.

2014-09-25 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Milik i Woryna na specjalnie przygotowanych kubkach
0

Kup program i wygraj skuter

Organizatorzy finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów przygotowali dla kibiców wiele atrakcji.

2014-08-29 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Vaclav Milik: „Liczę na to, że Kacper pozwoli mi wygrać”

W finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów wystąpi dwóch zawodników ŻKS-u ROW Rybnik, Kacper Woryna i Vaclav Milik.

2014-08-28 00:00 Autor: Adam Doliba
4

ŻKS ROW rozgromił Start Gniezno. Komplet Kacpra Woryny

Tego nie spodziewali się nawet najwięksi optymiści. ŻKS ROW odrobił 30-punktową stratę z Gniezna i dzięki zwycięstwu ze Startem 68:22 zdobył punkt bonusowy. Na stadionie przy ul. Gliwickiej najskuteczniejszy był Kacper Woryna, który wywalczył dla rybniczan komplet punktów.

2014-08-24 00:00 Autor: Adam Doliba
3

ŻKS ROW lepszy od lidera. Szombierski wyciągnął stary silnik

W 12. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej rybniczanie pokonali na własnym torze lidera, PGE Marmę Rzeszów 48:42. Kibice zobaczyli ciekawe widowisko, w którym było wiele mijanek. Najskuteczniejszym zawodnikiem ŻKS-u ROW był Vaclav Milik (12 punktów).

2014-08-10 00:00 Autor: Adam Doliba
11

ŻKS ROW przegrał w Grudziądzu. Dobra postawa Milika, zawiódł Harris

Nie udała się wyprawa rybnickich żużlowców do Grudziądza. W 11. kolejce I ligi ŻKS ROW przegrał z GKM-em 37:51. Grudziądzanie zdobyli również punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu.

2014-08-03 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
1

Żużel: finał IMEJ w Rybniku! Czy K. Woryna powtórzy sukces Ł. Romanka?

Bardzo dobra informacja dla kibiców żużla w Rybniku: w niedzielę 31 sierpnia na torze przy ul. Gliwickiej zostanie zorganizowany finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów! W imprezie wystartuje wychowanek ROW-u, Kacper Woryna.

2014-07-31 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
7

ŻKS ROW wygrał w Łodzi!

W 9. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej ŻKS ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Orłem Łódź 47:43. Dzięki temu zwycięstwu rybniczanie zdobyli również punkt bonusowy. Przypomnijmy, że trzy tygodnie temu na stadionie przy ul. Gliwickiej był remis 45:45.

2014-06-22 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
0

ŻKS ROW: znamy składy na Gniezno. Brakuje Bridgera i Harrisa

Władze ŻKS-u ROW Rybnik wielokrotnie podkreślały, że żaden z zawodników nie ma w kontrakcie gwarancji startów. Na własnej skórze przekonali się o tym Lewis Bridger i Chris Harris, którzy po słabym występie z Polonią nie znaleźli się w składzie ROW-u na mecz ze Startem.

2014-04-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: zksrow.rybnik.com.pl