Unia Tarnów

PGG ROW Rybnik poznał rywala w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej
2

Zawodnicy PGG ROW-u Rybnik poznali rywala w półfinale fazy play-off Nice 1. Ligi Żużlowej.

2019-08-04 20:48 Autor: ad
Porażka PGG ROW-u Rybnik w Tarnowie
7

Dobra passa rybnickich żużlowców została przerwana w Tarnowie. PGG ROW Rybnik uległ miejscowej Unii 39:51. Punkt bonusowy zgarnęli rywale.

2019-06-23 17:03 Autor: Red.źródło: Sportowe Fakty
Żużel: PGG ROW Rybnik pokonał Unię Tarnów. Zabrakło biegów nominowanych
12

W 4. kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wygrał przed własną publicznością z Unią Tarnów 43:35. Z powodu złych warunków atmosferycznych zawody zostały zakończone przed biegami nominowanymi.

2019-04-28 16:55 Autor: jd
PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów: awizowane składy
3

W niedzielę 28 kwietnia o godzinie 14:30 żużlowcy PGG ROW Rybnik podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej ekipę Unii Tarnów.

2019-04-25 23:00 Autor: jd
PGG ROW Rybnik vs. Unia Tarnów: przedsprzedaż biletów od czwartku
0

2019-04-23 20:43 Autor: jd
Żużel: pewne zwycięstwo Unii Tarnów. KS ROW Rybnik nie pojedzie w play-offach
4

Kończąca przygodę z PGE Ekstraligą Unia Tarnów wygrała dzisiaj (15 sierpnia) na swoim torze z KS ROW Rybnik. Nasi żużlowcy przegrali 40:50 i stracili szansę na awans do play-off.

2016-08-15 21:57 Autor: bf, źródło: sportowefakty.pl
Prezes Mrozek mówi „dość”. Będą pozwy przeciwko rodzinie Rempałów
29

Klub Sportowy ROW Rybnik wytoczy proces rodzinie śp. Krystiana Rempały. Powodem takiego ruchu są udzielane mediom wywiady ojca i siostry tragicznie zmarłego żużlowca. Oskarżają w nich Kacpra Worynę i rybnicki klub o przyczynienie się do śmierci swojego syna i brata.

2016-06-28 10:14 Autor: ww
Żużlowcy ROW-u wygrali z Unią. Dobra postawa rybnickich obcokrajowców
6

Dziś na stadionie przy ul. Gliwickiej rybniccy żużlowcy rozegrali zaległy mecz PGE Ekstraligi z Unią Tarnów. Po ciekawym widowisku ROW wygrał 48:42.

2016-06-23 21:36 Autor: Adam Doliba
Mecz z Unią Tarnów przełożony na 23 czerwca. W piątek pogrzeb Krystiana Rempały
1

W najbliższy czwartek 2 czerwca rybniccy żużlowcy mieli rywalizować na torze przy ul. Gliwickiej z Unią Tarnów. Miało to być drugie podejście do tego spotkania. W pierwszym terminie 22 maja, po dramatycznym upadku Krystiana Rempały, mecz został przerwany. Wiadomo jednak, że powtórka nie dojdzie do skutku w tym terminie. Nowy to czwartek 23 czerwca.

2016-06-01 13:00 Autor: Adam Doliba