Dzisiaj, około 14.30 na ul. 3 Maja (obok Focusa) doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ucierpiał motorowerzysta - kierowca jednośladu zderzył się z samochodem osobowym marki Ford. Na szczęście 16-latek odzyskał przytomność tuż po przyjeździe ratowników medycznych.
2015-11-04 00:00Wybierając się do Biedronki na ul. 3 Maja, musieliśmy mieć przy sobie do niedawna latarki. Znajdujący się w tym miejscu parking był kompletnie nieoświetlony. – Czy sieci Biedronka nie zależy na bezpieczeństwie swoich klientów – zapytał nas internauta.
2015-03-10 00:00Na rybnickich drogach rozpoczęły się prace remontowe. Drogowcy będą usuwać zniszczenia powstałe w czasie mijającej zimy.
2013-03-05 00:00Miasto ogłosiło piąty już przetarg na sprzedaż najbardziej atrakcyjnych działek w centrum – parkingu obok urzędu miasta i parkingu przy ul. Hallera. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, jest inwestor poważnie zainteresowany budową w naszym mieście hotelu.
2012-04-12 00:00Po raz kolejny władze miasta promowały tereny inwestycyjne przy ulicach Hallera i Miejskiej/ 3 Maja tym razem na 22. Międzynarodowych Targach Nieruchomości MIPIM 2011, organizowanych we francuskim Cannes.
2011-03-20 00:00Rybnik już po raz drugi uczestniczył w międzynarodowym Salonie Nieruchomości Inwestycyjnych EXPO REAL 2010 w Monachium. Tym razem rybnicka delegacja prezentowała tereny przy ul. Hallera i Miejskiej/3 Maja.
2010-10-13 00:00Marcelina jest już w kraju. Zbiórka trwa, bo dziewczynę czekają poważne operacje
87638Dziecko wypadło ze zjeżdżalni na Rudzie. "To pierwszy raz w historii tego kąpieliska"
65535„Jej chęć do życia jest ogromna!”. Rybniczankę trzeba sprowadzić z Turcji do Polski
62534Samobójstwo w szpitalu. Pacjentka w nocy wyskoczyła z okna
34592Znaleziono zwłoki w szuwarach. Policja ustala ich tożsamość
34340„Mieszkaliśmy w pięknym domu”. Dwa tygodnie temu zniszczył go ogień, teraz rodzina uruchomiła zbiórkę pieniędzy
22Na rowerze z południa do centrum miasta. Za pół miliona powstaną projekty nowych tras
19Co sądzisz o policji? Mieszkańcy odpowiadają (wideo)
17Dopłaty do ogrzewania dla wszystkich, ale kwoty różne. Minister Moskwa zdradza szczegóły
14Rybnickie inwestycje najlepszymi przestrzeniami publicznymi na Śląsku? Startuje głosowanie
12Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert