TS Volley Rybnik

TS Volley: pięć setów w starciu z TKS-em Tychy
0

W 16. kolejce II ligi rybniccy siatkarze odnieśli ważne zwycięstwo z TKS-em Tychy.

2017-01-15 15:29 Autor: Adam Doliba
II liga siatkówki: TS Volley rozpoczął rok od wygranej
0

W nowej sali sportowej na osiedlu W. Sikorskiego w Żorach rybniccy siatkarze wygrali z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2017-01-08 19:13 Autor: Adam Doliba
II liga siatkówki: TS Volley wiceliderem na święta
0

TS Volley w ostatnim spotkaniu przed przerwą świąteczną pokonał na wyjeździe Juvenię Głuchołazy 3:0 (25:22, 25:23, 25:22). Wygrana za trzy punkty pozwoliła rybnickiej drużynie utrzymać drugą pozycję w tabeli i powiększyć przewagę nad jej styczniowym rywalem, TKS-em Tychy.

2016-12-18 17:42 Autor: Adam Doliba
TS Volley: udany rewanż w meczu z MCKiS Jaworzno
0

TS Volley Rybnik po bardzo dobrej grze pewnie pokonał MCKiS Jaworzno 3:0 (25:17, 25:21, 25:19), tym samym znakomicie rewanżując się za październikową porażkę na terenie rywala.

2016-12-11 22:01 Autor: ad, źródło: volleyrybnik.pl
Siatkówka: świetna passa przerwana w Andrychowie. TS Volley postawił się liderowi
0

MKS Andrychów to drużyna, która przerwała świetną passę zwycięstw rybnickich siatkarzy.

2016-12-04 13:52 Autor: Adam Doliba
TS Volley znokautował Rafako Racibórz. Rybniczanie wiceliderem na półmetku rundy zasadniczej II ligi
0

W meczu kończącym pierwszą rundę fazy zasadniczej TS Volley Rybnik znokautował AZS Rafako Racibórz 3:0.

2016-11-27 00:48 Autor: Adam Doliba
Siatkówka: TS Volley nadal imponuje formą
0

W ostatnich tygodniach TS Volley imponuje bardzo wysoką formą. W sobotę rybniccy siatkarze odnieśli ósmą wygraną z rzędu!

2016-11-20 15:22 Autor: Adam Doliba
Siódme zwycięstwo! TS Volley wygrał derby z Górnikiem
0

W 9. kolejce II ligi rybniccy siatkarze odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu.

2016-11-13 00:14 Autor: Adam Doliba
TS Volley: kolejny rywal na łopatkach. Trwa dobra passa
0

TS Volley Rybnik w bardzo dobrym stylu pokonał kolejnego przeciwnika i umocnił się na trzecim miejscu w tabeli II ligi.

2016-11-06 20:42 Autor: Adam Doliba
Siatkówka: TS Volley pnie się w górę tabeli II ligi
0

Rybniccy siatkarze wygrali kolejny mecz w II lidze i awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

2016-10-30 20:46 Autor: Adam Doliba