TS Volley Rybnik

TS Volley Rybnik: siódme zwycięstwo rybniczan
0

W 8. kolejce II ligi TS Volley Rybnik wygrał we własnej hali z AT Żory Jastrzębski Węgiel 3:0.

2017-11-13 17:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley Rybnik: ZAKSA nie taka straszna
0

Siatkarze z Rybnika zapomnieli już o porażce z TKS-em Tychy i w 7. kolejce II ligi pokonali lidera ZAKSĘ Strzelce Opolskie.

2017-11-05 20:29 Autor: da
TS Volley: tyszanie przerwali passę rybniczan
0

TKS Auto Partner Tychy pierwszym pogromcą rybnickich siatkarzy. Po pięciu zwycięstwach TS Volley musiał uznać wyższość tyszan, przegrywając na własnym parkiecie 1:3.

2017-10-29 19:49 Autor: Adam Doliba
TS Volley: piąty mecz i piąte zwycięstwo
0

Po bardzo zaciętym meczu w Bielsku-Białej, gdzie aż trzy sety były rozgrywane na przewagi, TS Volley Rybnik wygrał z miejscowym BBTS-em 3:1.

2017-10-23 17:41 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley wygrał na wyjeździe z faworytem II ligi
0

Kolejnym przeciwnikiem rybnickich siatkarzy był MCKiS Jaworzno, który po wielu wzmocnieniach uchodzi za głównego faworyta do awansu do I ligi.

2017-10-15 19:43 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley: pięć setów w starciu z MKS-em Andrychów
0

To spotkanie bezapelacyjnie było najciekawszym starciem w trzeciej kolejce zmagań II ligi. Po dwóch nieudanych setach TS Volley Rybnik podniósł się z kolan i zwyciężył po świetnym widowisku z MKS-em Andrychów 3:2.

2017-10-12 19:15 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley Rybnik odnosi kolejne zwycięstwo
0

W drugiej kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik pokonali na wyjeździe MKS II Będzin.

2017-10-08 20:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS Volley zainaugurował sezon meczem z GKS-em
0

TS Volley Rybnik w swoim pierwszym spotkaniu o ligowe punkty pokonał na własnym parkiecie drużynę rezerw GKS-u Katowice 3:1 (25:18, 21:25, 25:17, 25:20).

2017-10-04 14:18 Autor: ad, źródło: materiały prasowe