TS ROW Rybnik

TS ROW Rybnik wygrał w Częstochowie i jest już czwarty w tabeli I ligi
1

W zaległym meczu 4. kolejki grupy południowej I ligi TS ROW Rybnik pokonał na wyjeździe ISD-AJD Gol Częstochowa 2:0.

2018-10-25 15:57 Autor: jd
Trener kadry Polski poprowadzi TS ROW Rybnik
1

Samuel Jania został trenerem futsalistek TS ROW Rybnik w sezonie halowym.

2018-10-22 22:50 Autor: jd
Gol Dominiki Rosak na wagę 3 punktów. TS ROW Rybnik wygrał z Resovią
0

W 8. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały przed własną publicznością z Resovią 1:0.

2018-10-21 20:56 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik: cztery mecze i sześć goli Klaudii Adamek
0

W niedzielne popołudnie swój kolejny mecz rozegrały piłkarki TS ROW. W Tomaszowie Mazowieckim rybniczanki spotkały się z drużyną Dargfil, która od wielu lat występuje na zapleczu ekstraligi.

2018-10-15 16:22 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
TS ROW II Rybnik pnie się w górę ligowej tabeli
0

W sobotę w Kamieniu mecz 6. kolejki III ligi rozegrały rezerwy TS ROW Rybnik.

2018-10-09 11:10 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Gol w ostatniej minucie! Piłkarki TS ROW Rybnik przegrały z Rekordem Bielsko-Biała
0

W zaległym meczu 6. kolejki grupy południowej I ligi, w którym TS ROW Rybnik zmierzył się na stadionie przy ul. Gliwickiej z Rekordem Bielsko-Biała, padła tylko jedna bramka. Niestety dla rybniczanek zdobyły ją przyjezdne.

2018-09-30 23:25 Autor: jd
TS ROW Rybnik: z Rekordem Bielsko-Biała na stadionie przy ul. Gliwickiej
3

Bardzo ciekawy mecz szykuje się w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Gliwickiej. Piłkarki TS ROW Rybnik podejmą Rekord Bielsko-Biała.

2018-09-27 10:33 Autor: jd
TS ROW Rybnik przegrał z Rolnikiem B. Głogówek po golu w doliczonym czasie gry
0

W 5. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały przed własną publicznością z Rolnikiem B. Głogówek 2:3.

2018-09-17 15:00 Autor: jd
TS ROW Rybnik: sobota z Rolnikiem i MTS-em
0

Rybnickie piłkarki rywalizują na dwóch szczeblach rozgrywek. Obie ekipy rozegrają w najbliższą sobotę mecze w Kamieniu.

2018-09-13 20:10 Autor: jd
Futsal: kadrowiczki z TS ROW Rybnik zagrają w Hiszpanii o awans do ME
0

Trzy piłkarki, które w marcu tego roku zostały mistrzyniami Polski w barwach TS ROW Rybnik – Magdalena Wojcik, Andżelika Dąbek oraz Aleksandra Lizoń biorą udział w fazie finałowej eliminacji mistrzostw Europy w futsalu.

2018-09-11 19:03 Autor: jd, źródło: materiały prasowe