TL ROW Rybnik

MP, 10 km: Dawid Malina nie dobiegł do mety
0

Dawid Malina z TL ROW Rybnik wziął udział w mistrzostwach Polski w biegu ulicznym na dystansie 10 km. Rybniczanin niestety nie dotarł do mety.

2017-08-10 14:00 Autor: Adam Doliba
TL ROW Rybnik: złoty medal Natalii Sobik
0

Cztery medale lekkoatletek TL ROW Rybnik w mistrzostwach Śląska U-16 oraz szybki bieg Julii Polak.

2017-06-14 23:08 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Worek medali dla rybnickich lekkoatletów
1

W miniony weekend w Wapienicy odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego seniorów i juniorów w lekkoatletyce, gdzie rybnickie kluby wywalczyły łącznie 20 medali.

2017-06-05 22:30 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Maratończyk z TL ROW Rybnik z brązem MP
0

Radosław Kasprzak z TL ROW Rybnik z brązowym medalem mistrzostw Polski w maratonie.

2017-04-24 21:36 Autor: Adam Doliba
Biegi przełajowe: D. Malina obronił tytuł mistrza Śląska
0

W Mysłowicach odbyły się mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych, w których wziął udział TL ROW Rybnik.

2017-03-07 16:05 Autor: Adam Doliba
TL ROW: Dawid Malina mistrzem Polski! „To najcenniejsze zwycięstwo w jego karierze”
0

W halowych mistrzostwach Polski seniorów w Toruniu Dawid Malina z TL ROW Rybnik zdobył złoty medal w biegu na dystansie 3000 m.

2017-02-20 15:04 Autor: Adam Doliba
Kilkanaście medali rybnickich lekkoatletów w mistrzostwach Śląska w Ostrawie
1

W Hali Arena w Ostrawie odbyły się halowe mistrzostwa Śląska młodzików, juniorów i seniorów. Podczas imprezy zawodnicy z rybnickich klubów zdobyli 14 medali.

2017-02-03 15:00 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: mistrzostwa Polski w Rybniku!
5

Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik oraz Miasto Rybnik w wyniku konkursu ofert przeprowadzonego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki otrzymało prawo organizacji mistrzostw Polski seniorów w biegu na 10000m kobiet i mężczyzn.

2016-10-13 20:09 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: mistrzostwo Polski Julii Polak
1

W miniony weekend w Słubicach odbyły się mistrzostwa Polski młodzików w lekkoatletyce. W imprezie wzięli udział najlepsi lekkoatleci w wieku 14 i 15 lat, którzy wywalczyli nominacje podczas zawodów międzywojewódzkich.

2016-09-28 14:09 Autor: Adam Doliba
TL ROW Rybnik: rekord Polski Julii Polak
0

Rybnicka sprinterka Julia Polak poprawiła rekord Polski w biegu na 200 metrów. Przed nią kolejne ambitne cele!

2016-07-20 07:00 Autor: Adam Doliba