TL ROW Rybnik

TL ROW Rybnik: dwa złote medale Zofii Szopniewskiej
0

Podczas mistrzostw województwa śląskiego młodzików U-16, które odbyły się w minioną niedzielę w Częstochowie, świetnie zaprezentowała się 14-letnia zawodniczka TL ROW Rybnik, Zofia Szopniewska, która jako jedyna w tych mistrzostwach wywalczyła dwa tytuły mistrzowskie.

2019-06-12 21:37 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Lekkoatleci z Rybnika z medalami mistrzostw woj. śląskiego
1

W Bielsku-Białej odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce. W imprezie znakomicie spisali się zawodnicy dwóch klubów z Rybnika.

2019-05-28 22:19 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
TL ROW Rybnik: minimum Julii Polak na mistrzostwa Europy
0

Bardzo dobrze w Rudzie Śląskiej zaprezentowała się zawodniczka TL ROW Rybnik, Julia Polak.

2019-05-21 10:39 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
TL ROW Rybnik: Dawid Malina na podium mistrzostw Polski w Sobótce
0

Dawid Malina z TL ROW Rybnik zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w biegu górskim na krótkim dystansie.

2019-05-19 21:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
0

W hali Arena w Ostrawie Witkowicach odbyły się halowe mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce. W imprezie bardzo dobrze spisali się reprezentanci dwóch klubów z Rybnika.

2019-01-27 20:13 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
MŚ w biegu na 100 km: Kamil Kunert pobiegnie w Chorwacji
0

Kamil Kunert z TL ROW Rybnik weźmie udział w mistrzostwach świata w biegu na 100 km.

2018-09-03 23:29 Autor: jd
„Coś mnie ten Gdańsk nie lubi” – Dawid Malina dziewiąty w biegu ulicznym na 10 km
1

Dawid Malina z Rybnika wziął udział w 25. Biegu św. Dominika – 9. Mistrzostwach Polski w Biegu Ulicznym na 10 km.

2018-08-09 16:53 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: Aleksandra Bednarek, Julia Polak i Michał Węgrzyk z medalami 24. OOM na Stadionie Śląskim
1

Lekkoatleci klubów z Rybnika wywalczyli cztery medale 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie złoto zdobyła Aleksandra Bednarek, dwa srebra – Julia Polak, a brąz – Michał Węgrzyk.

2018-07-30 22:42 Autor: Adam Doliba
Dawid Malina z brązowym medalem mistrzostw Polski
1

W miniony weekend na zmodernizowanym stadionie w Lublinie odbyły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Brązowy medal wywalczył Dawid Malina z TL ROW Rybnik.

2018-07-25 22:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lekkoatleci TL ROW walczyli w mistrzostwach Śląska
2

W Częstochowie odbyły się mistrzostwa Śląska U-18, U-20 i seniorów w lekkoatletyce. W imprezie nie mogło zabraknąć zawodników z Rybnika.

2018-05-29 22:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe