Tchoukball Rybnik

Ursus Rybnik mistrzem Polski w tchoukballu halowym
0

W tegorocznych mistrzostwach Polski w tchoukballu halowym, które odbyły się w Warszawie, wzięły udział dwa zespoły Rybnika.

2018-04-20 23:36 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Powrót Tchoukball Ursus Rybnik z mistrzostw Europy
0

Tchoukball Ursus Rybnik zespół zajął 10. miejsce w klubowych mistrzostwach Europy w Austrii. Zawody, podczas których rybnicka drużyna rozegrała siedem meczów, trwały trzy dni.

2018-03-28 18:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tchoukball Ursus Rybnik tryumfował w Warszawie
0

W prestiżowych międzynarodowych zawodach Tchouk High Five rybnicki klub reprezentowały 2 zespoły.

2018-02-14 21:06 Autor: Adam Doliba
Tchoukball Ursus: bratobójczy pojedynek w finale
0

Miniony weekend był dla rybnickich tchoukballistów niezwykle udany. Na podium Pucharu Polski stanęły dwa zespoły KS Tchoukball Ursus Rybnik. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Warsaw Hornets.

2017-12-01 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tchoukball: przed nami Puchar Polski w „Ekonomiku”
0

W najbliższy weekend będziemy mieli okazję oglądać w Rybniku zmagania najlepszych polskich drużyn tchoukballowych, które powalczą o Puchar Polski. W turnieju wystąpią aż 4 zespoły z naszego miasta!

2017-11-21 23:22 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tchoukball: sukces w pierwszych rozgrywkach sezonu
0

W miniony weekend Tchoukball Ursus Rybnik walczył o kolejne trofeum.

2017-10-11 19:44 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tchoukball: gracz rybnickiego klubu na Tajwanie
0

Paweł Przygoda z Tchoukball Ursus Rybnik reprezentował Polskę w mistrzostwach świata w tchoukballu plażowym.

2017-08-19 19:34 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnicki Ursus mistrzem Polski w tchoukballu plażowym
0

W dniach 24-25 czerwca w ośrodku MOSiR w Kamieniu odbyły się już IV Otwarte Mistrzostwa Polski w tchoukballu plażowym.

2017-06-27 21:38 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kamień: mistrzostwa Polski w tchoukballu plażowym
0

W weekend 24-25 czerwca w Rybniku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu odbędą się IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Tchoukballu Plażowym.

2017-06-19 20:30 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tchoukball Ursus Rybnik z podwójnym sukcesem
0

Drużyny Tchoukball Ursus Rybnik i Young Ursus Rybnik zajęły pierwsze i drugie miejsce w mistrzostwach Polski!

2017-05-23 21:01 Autor: Adam Doliba