Sztuki walki

1

RCSW Fighter z medalami mistrzostw Polski

W mistrzostwach Polski w klasyfikacji klubów województwa śląskiego Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter - TKM zajęło trzecie miejsce.

2015-10-11 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Medal A. Mazura w German Open 2015

Aleksy Mazur został srebrnym medalistą German Open 2015 - JJIF Grand Slam Tournament.

2015-10-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Sztuki walki: Śląska Bitka 12

Kolejna edycja starć śląskich thai i kickbokserów za nami.

2015-10-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dawid Gabryluk z brązowym medalem
1

Taekwon-Do: 18-latek z Rybnika brązowym medalistą mistrzostw świata

18-letni Dawid Gabryluk z Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks-Arete zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w Taekwon-Do ITF, które odbyły się we włoskim Jesolo.

2015-06-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Łukasz Kubiak w Spale
1

Taekwon-do: Łukasz Kubiak jedzie do Włoch na mistrzostwa świata

Trener Rybnickiego Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter – TKM” Łukasz Kubiak został powołany do reprezentacji Polski Taekwon-do ITF na mistrzostwa świata w Lido di Jesolo we Włoszech, które odbędą się w dniach 27-31 maja.

2015-05-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Rybnickie zawodniczki z trenerem
0

Rybnickie Centrum Sportów Walki: Wita i Pakuła na podium mistrzostw Polski

Dwa brązowe medale dla zawodniczek RCSW Fighter Rybnik w XXII Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Taekwon-do ITF.

2015-05-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Monster Akademia w Zawierciu
10

„Monsterzy” z kolejnymi medalami

W ostatni weekend grapplerzy z Rybnika (Monster Akademia Team Rio Grappling Club) wystartowali w zawodach Brazylijskiego Jiu Jitsu. W Opalenicy odbył się VII Polish Memorial Helio Gracie, a w Zawierciu Puchar Polski No Gi.

2015-04-24 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Reprezentacja Klubu Sportowego Monster Akademia - Team Rio Grappling Club Rybnik
1

Udany start rybnickich klubów w Pucharze Polski w Ne Waza

W Borzęcinie odbył się Puchar Polski Juniorów i Młodzieżowców w Ne Waza (BJJ). W imprezie wzięli udział zawodnicy rybnickich klubów.

2015-02-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Szkolenie z tajskim wojownikiem

W siedzibie klubu Absortio Gym odbyło się szkolenie prowadzone przez dwóch wybitnych gości - Thanita Im-On z Tajlandii oraz Rafała Simonidesa (mistrz świata muay thai).

2015-02-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dominika Filec
0

RCSW: 4 medale Mistrzostw Polski Oriental Rules. Dominika Filec najlepszą juniorką turnieju

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter – TKM” wrócili z Mistrzostw Polski Oriental Rules Seniorów i Juniorów z bardzo dobrym wynikiem. Impreza odbyła się w miejscowości Pomiechówek.

2014-12-27 00:00 Autor: Adam Doliba