Szermierka

1

Szermierka: A. Mroszczak na podium mistrzostw Polski

Anna Mroszczak została brązową medalistką mistrzostw Polski do 17 lat w szpadzie kobiet.

2013-07-07 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Maciej Białas i trener Artur Fajkis
0

Szermierka: walczyli o miecz Longinusa Podbipięty

W Krakowie odbył się Międzynarodowy turniej szermierczy dzieci „O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty”. W turnieju tym nie mogło zabraknąć najmłodszych szpadzistów i szpadzistek RMKS-u Rybnik.

2013-05-18 00:00 Autor: Adam Doliba
Patrycja Frystacka - 1 miejsce
0

Szermierka: pierwsze zwycięstwo P. Frystackiej

Świetny start odnotowali najmłodsi szermierze RMKS-u Rybnik w rozegranym w Katowicach Memoriale im. Jerzego Janikowskiego.

2013-04-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Turniej szermierczy „Rybnik Cup”

Przed nami XIII Międzynarodowy Turniej Szermierczy dzieci w szpadzie dziewcząt i chłopców „Rybnik Cup”.

2013-04-24 00:00 Autor: Adam Doliba
Anna Mroszczak w walce z Włoszką De Marchi
0

Szermierka: dobry prognostyk przed kolejnym sezonem

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak zajęła 21. miejsce w mistrzostwach świata kadetów w szermierce, które odbyły się w chorwackim Poreczu.

2013-04-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
2

Rybnicka szpadzistka walczy w mistrzostwach świata

Szpadzistka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak, wyjechała na mistrzostwa świata kadetów w szermierce.

2013-04-05 00:00 Autor: Adam Doliba
0

W Budapeszcie zbierała doświadczenie

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak zajęła 43. miejsce podczas swoich pierwszych w karierze Indywidualnych Mistrzostw Europy Kadetek. Turniej odbył się pod koniec lutego w Budapeszcie.

2013-03-06 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Szermierka: trzymajmy kciuki za Anię!

Przed Anną Mroszczak bardzo ważna impreza – Mistrzostwa Europy Kadetek.

2013-02-24 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Szermierka: A. Mroszczak na podium Pucharu Europy

Szpadzistka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak zajęła 3. miejsce w Pucharze Europy Kadetek w Krakowie.

2013-02-21 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak vs Vlada Charkowa
0

Szermierka: spisywała się świetnie, aż do ćwierćfinału

Bardzo dobry start odnotowała szpadzistka RMKS-u Rybnik – Anna Mroszczak w Pucharze Europy Kadetek w Bratysławie.

2013-01-14 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe