Szermierka

Drużynowe Mistrzostwa Polski do lat 20. RMKS ze srebrnym medalem
2

Szpadziści RMKS-u ze srebrnym medalem mistrzostw Polski

RMKS Rybnik zdobył srebrny medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w szpadzie męskiej.

2012-02-17 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Maciej Białas nagrodzony karabelą
0

Spotkanie świąteczne u szermierzy

Na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Szermierki zebrało się liczne grono zawodników, trenerów, rodziców i przyjaciół szermierki, wśród których znalazł się gość specjalny, prezydent Adam Fudali.

2011-12-26 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Maciej Białas - 3. miejsce
1

Szermierka: M. Białas na podium turnieju „Gwiazdka ze szpadą”

Rybniccy szermierze odnieśli kolejne sukcesy. Tym razem podczas turnieju „Gwiazdka ze szpadą”.

2011-12-21 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Finalistki turnieju Pucharu Polski. Anna Mroszczak - 3 miejsce
0

Szermierka: brąz Anny Mroszczak w Radlinie

Brązowy medal Anny Mroszczak w Pucharze Polski juniorek młodszych w Radlinie.

2011-11-09 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
0

Szermierka: K. Naszkowski na podium Pucharu Polski

Brązowy medal Kamila Naszkowskiego w Pucharze Polski Juniorów w szpadzie mężczyzn do 20 lat.

2011-10-27 00:00 Autor: Redakcja
1

Szermierka: życiowy sukces M. Białasa

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Szermierczego z okazji Dnia Edukacji Narodowej dobrze spisali się zawodnicy Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego.

2011-10-10 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Finałowa ósemka Pucharu Polski Kadetek - 7. miejsce Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)
1

Szermierka: wygrywała ze starszymi zawodniczkami

Anna Mroszczak zanotowała wspaniały debiut w Pucharze Polski Kadetek (do 17 lat) w Krośnie.

2011-09-09 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Drużynowi Mistrzowie Śląska Juniorów (do 20 lat), od prawej Kamil Naszkowski, Maciej Kotas, Krystian Fajkis
3

Szermierka: trzy medale Mistrzostw Śląska

Szermierze RMKS-u Rybnik wywalczyli trzy medale w Mistrzostwach Śląska Juniorów.

2011-06-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak z trenerem Arturem Fajkisem
1

Szermierka: historyczny medal A. Mroszczak

Anna Mroszczak wywalczyła pierwszy medal w historii rybnickiej szermierki w szpadzie dziewcząt podczas Mistrzostw Polski młodzików.

2011-06-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Finałowa 8 - chłopcy rocznik 99-01, 3. miejsce Jarosła Fajkis, 6. miejsce Jakub Kołodziej
1

A. Mroszczak i J. Fajkis trzeci w „Rybnik Cup”

W IX Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „Rybnik Cup" w szpadzie dziewcząt i chłopców 2011 dobrze spisali się zawodnicy Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego.

2011-05-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe